Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Dulux_CF21_Colour_of_the_year_Timeless_colors_global_1

Kogu vajalik teave Sadolin Aasta Värv 2021 kohta

Soe looduslik neutraalne Sadolin 2021. Aasta Värv Brave Ground loob toetava tasakaalustava tunde igasse ruumi. Siit leiate põhjuse, miks see on hetke värv, ja inspireerivaid ideid, kuidas seda kodu kujundamiseks teiste värvidega sobitada..

Igal aastal jälgivad meie värvispetsialistid koos rahvusvaheliste disainiekspertide meeskonnaga, uusimaid globaalseid suundumusi, mis mõjutavad meie elu kõiki valdkondi. Seejärel tõlgime need teadmised üheks põhi värviks, mis peegeldab hetkemeeleolu – toon, mis on seatud mõjutama kodusid kogu maailmas.

Selle aasta trendiprognoosist selgus, et me kõik oleme ümber hindamas seda, mis meie elus tegelikult tähtis on. Me astume sammu tagasi ja leiame uue positiivse suuna, uskudes iseendasse, tehes koostööd, toetudes minevikule ning kavandades tulevikku. Muutuste omaksvõtmine nõuab julgust ning meie kodud võivad aidata luua tugeva ja toetava aluse ning anda võimaluse olla loovad.

Sadolin Aasta Värv 2021 on Brave Ground – soe looduslik neutraalne toon, mis maandab ja tasakaalustab. See on mitmekülgne varjund, mis laseb teistel värvidel särada. Kuidas saate seda oma kodu muutmiseks kasutada? Oleme loonud neli lihtsasti kasutatavat värvipaletti, mille keskmes on aasta värv. Nii saate end väljendada mistahes viisil ja olla piisavalt julge, et astuda esimene samm muutuste suunas.

1. Kombineerige Sadolin Aasta Värv 2021 ajatute toonidega, et luua meelelahutamiseks tasakaalustatud atmosfäär

Dulux_CF21_Colour_of_the_year_Timeless_colors_global_1

Looge rahulik ja vabas stiilis söögituba, sobitades Brave Ground meie ajatute toonide paletiga. See palett loob kindla aluse mistahes sisustusele, traditsioonilisele või modernsele, ning sobib hästi käsitöö ja looduslike materjalidega.

Rohkem ideid ajatute värvide kasutamiseks leiate siit.

Mis toonid?

E7.10.53

E4.22.49

2. Erilise magamistoa saamiseks kombineeriga Aasta Värv 2021 soojade punaste ja roosade toonidega

Dulux_CF21_Color_of_2021_Expressive_colors_global_2

Julgege olla isikupärane, sidudes 2021. Aasta Värvi Brave Ground väljendusrikka paleti julgete roosade ja punastega. Need värvid näevad suurepärased välja moodsa sisustuse, graafiliste mustrite ja heledate puitpõrandatega.

Rohkem ideid väljendusrikaste värvide kasutamiseks leiate siit.

Mis toonid?

E7.10.53
A5.33.39
B8.38.44
C5.39.34
 

3. Kombineerige Aasta Värvi 2021 pehmete looduslike varjunditega, et anda kodukontorile rahulik ja kutsuv ilme

Dulux_CF21_Color_of_2021_Trust_colors_global_3

Sooja ilme saavutamiseks sobitage Brave Ground rahustava paleti maalähedaste toonidega. Need peened ja nutikad toonid sobivad hästi sajandi keskpaiga mööbli ja rikkaliku viimistlusega, nagu vask, marmor ja samet.

Rohkem ideid usaldusväärsete värvide kasutamiseks leiate siit.

Mis toonid?

E7.10.53
EN.01.81
E0.04 67
F1.04.56

4. Taasühinege loodusega, kasutades meie 2021. aasta värvitrende

Dulux_CF21_Color_of_2021_Earth_colors_global_4

Tooge loodus maalähedaste värvidega tuppa. Mõelge sinistele ja rohelistele toonidele, mida tasakaalustab Sadolin Aasta Värv Brave Ground. Need toonid sobivad hästi loodusliku puidu, taastatud mööbli, vormilise keraamika ja toataimedega.

Rohkem ideid maalähedaste värvide kasutamiseks leiate siit.

Mis toonid?

E7.10.53
S2.18.28
T1.23.25

Kas soovite siduda rohkem kui üht värvi? Uurige, kuidas värvida triipe

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...