Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Kui olete mures, et must ja valge mõjuvad teie uues kodus liiga pealetükkivalt, siis miks mitte proovida pehmemat värvilahendust, kasutades sarnaseid kuid mitmekülgsemaid värvipaare?

Kuidas saavutada monokroomset efekti

Viis loomingulist viisi monokroomse ilme loomiseks kodus, kasutamata must-valget lahendust.

„Mulle meeldib mõte kasutada oma uues kodus monokroomset värvilahendust, kuid tahaksin lisada värve. Kuidas saavutada sarnane ilme ilma musta ja valget kasutamata?”

Must ja valge moodustavad rabava kombinatsiooni, mis ei tundu kunagi moest minevat. Kujundamine karge ja puhta värvipaletiga avaldab alati muljet ning annab elegantsust igasse kodusse.

Ent kui olete mures, et must ja valge mõjuvad liiga tõrksalt, siis miks mitte proovida pehmemat värvilahendust, kasutades sarnaseid, kuid mitmekülgsemaid värvipaare?

Vaatame lähemalt, kuidas saavutada monokroomne efekt, kasutades õrnemaid varjundeid toonide dramaatilisuse mahendamiseks, kaotamata seejuures nende veetlust.

Musta ja valge intensiivsuse vähendamine isegi minimaalselt, loob vastuvõetavama ilme, vähendamata värvilahenduse graafilist löövust

1) Söehall ja pehme valge Musta ja valgega seondub midagi väga absoluutset. Nende intensiivuse vähendamine, isegi minimaalselt loob vastuvõetavama ilme, seejuures vähendamata värvilahenduse graafilist löövust. Sobitage neid eredavärviliste lisanditega, et saavutada meeldiv kontrast.

Milised värvid? [U5.24.33] (/et/varvi-detailid/u52433), [U0.07.76] (/et/varvi-detailid/u00776)

Musta elegantseks asendajaks sobib tumesinine. See lisab teie sisekujundusprojektile sügavust, mõjumata pealetükkivalt

2) Tumesinine ja pehme sinakashall

Sinine ja valge on klassikaline ning kindel värvikombinatsioon, kuid valge asendamine pehme sinakashalli tooniga lisab värviskeemile rafineeritust. Valige elegantne tumesinine musta asendajaks, et lisada sisekujundusprojektile sügavust mõjumata seejuures pealetükkivalt.

Hoidke valged puitdetailid läikivatena, need tõusevad sügavsiniste seinte foonil tõeliselt esile.

Millised värvid? [T2.43.44] (/et/varvi-detailid/t24344), [SN.02.77] (/et/varvi-detailid/sn0277), [S6.11.73] (/et/varvi-detailid/s61173)

Tumehall on elegantne valik, mis loob teie kodus rahuliku meeleolu, kui seda sobitada heledamate varjunditega.

3) Tumehall hallil

Kahvatuhall on viimastel aastatel tõusnud soosingusse kui mitmekülgne alternatiiv valgele ja kreemjale. Spektri teisest otsast leiate tumehalli, mis on elegantne valik ja loob teie kodus rahuliku meeleolu, kui sobitada seda heledamate varjunditega. Ja kuna hall ei ole silmatorkav, on see täiuslikuks fooniks mööbli esiletoomisel.

Millised värvid? [U0.20.40] (/et/varvi-detailid/u02040), [U0.10.73] (/et/varvi-detailid/u01073)

Rohelist peetakse üldiselt rahulikuks värviks, seega toimib see hästi ruumides, kus soovite tunda end lõõgastunult

4) Tumeroheline ja pastellroheline

Sügav kahvaturoheline sobitatuna delikaatse pastellvarjundiga lisab värviskeemile värskust ja on suurepärane viis tuua siseruumidesse looduse hingust. Rohelist peetakse üldiselt rahulikuks värviks, seega toimib see hästi ruumides kus soovite tunda end lõõgastunult.

Millised värvid? [T1.23.25] (/et/varvi-detailid/t12325), [U5.03.79] (/et/varvi-detailid/u50379), [T1.08.79] (/et/varvi-detailid/t10879)

Pruunikashalli sobitamine valgete kargete varjunditega on kindel viis elegantse ilme andmiseks oma uuele kodule

5) Pruunikashall ja valge

Pruunikashalli sobitamine valgete kargete varjunditega on kindel viis elegantse ilme andmiseks, eriti kui julgemate värvide kasutamine teeb teid ettevaatlikuks. Looge lõõgastunud ilme reljeefsetest kangastest koos neutraalsete aksessuaaridega, et muuta värviskeem huvitavamaks.

Millised värvid? [V0.13.67] (/et/varvi-detailid/v01367), [U2.05.76] (/et/varvi-detailid/u20576)

Tähtsaim näpunäide

Muutke tumedam värviskeem huvitavamaks lisades peegleid, et mängida valguse ja erinevate vaatenurkadega ruumis.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...