Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata

Kuidas valida värvitooni

Sadolini eksperdid on välja töötanud hulga kasulikke tööriistu, mis aitavad lihtsalt ja mugavalt valida õiget värvitooni.

Õigete toonide kombinatsiooni valimine pole lihtne ülesanne. Õigesti valitud toon võib luua imesid – elustada ja parandada kodu välimust, tõsta esile vajalikke elemente või isegi muuta pimedat tuba heledamaks ja ruumi visuaalselt avaramaks. Palun saage tuttavaks mitmete lihtsalt kasutatavate tööriistadega, mis aitavad teil toone valida ja kavandatut ellu viia.

Värvitooninäidiste stend

Värvitooninäidiste stendi leiad ehitusmaterjalide kaupluse värviosakonnast. Stendil on esindatud kõige populaarsemad värvitoonid. 

Vali stendilt välja soovitud tooninäidised ja vaata neid ruumides, kus oled plaaninud seinu värvida. Hea on kui saad valitud värve vaadata õiges valguses, et olla kindel oma valikus.

Värvitoonide näidised

Värvitooninäidis on väike kaart, mille esikülg näitab valitud tooni ja tagaküljel on kolm selle tooniga sobivat kombinatsiooni pakkumist –tonaalne, neutraalne ja kujundaja soovitus. Kõik pakutud toonid leiad stentist.

Sadolin Ambiance värvitooni testrid

Värvitooni testrite stendi leiad enamikest ehitusmaterjalide kauplustest. Stendilt leiad Ambiance värvikaardis olevate toonide testrid

Seinavärvi tooni valimine pole kunagi olnud lihtsam!

Sadolin Ambiance värvitooni tester on justkui väike värvipurk, mille otsas on juba maalrirull olemas. See ainulaadne tester võimaldab teil kiiresti, lihtsalt ja mugavalt proovida erinevaid toone seinal. Hea on kui saad valitud värvi vaadata õiges valguses, et olla kindel oma valikus.

Mobiilirakendus Sadolin Visualizer

Tasuta mobiilirakenduse saad alla laadida oma mobiiltelefoni App Store või Google Play kaudu.

Sadolin Visualizer on rakendus, mis võimaldab katsetada sadu erinevaid toone seinal, jälgides lihtsalt mobiiliekraani. Selle mugavalt kasutatava App-i abil on lihtne mängida läbi kõikvõimalikud värvikombinatsioonid, mida oled oma unistustes ette kujutanud ja on võimalik ka teistele oma innovaatilisi ideid esitleda.

Laadige tasuta rakendus alla ja proovige seda!

Sadolin Professional värvilehvik

Selle kollektsiooni on kokku pannud AkzoNobeli värvispetsialistide meeskond, et lihtsustada toonide valikut. Lehvik sisaldab rohkem kui 2000 erinevat värvitooni. Iga värvitoon on valitud hoolikalt, pakkumaks pilkupüüdvat, usaldusväärset ja tõhusat töövahendit nii tavatarbijale kui professionaalile. Üks lehvik – lõputult võimalusi.

Kõikidel toonidel on unikaalne värvikoodi number, mille abil saad ehituspoes lasta toonida värvi vastavalt oma soovile. Küsi Sadolini värvilehvikut ehitusmaterjalide kaupluste värviosakonnast. 

Värvisensor

Pakume eriti unikaalset tööriista – värvisensorit. Selle abil saad skaneerida värvitooni mistahes esemelt, materjalilt või kangalt ning leida lähim toon Sadolin Expert mobiilirakenduse abil.

Küsi tooniandurit Karl Bilderi ehitusmaterjalide kauplustest ja laadi omale tasuta Sadolin Expert mobiilirakendus.

Tasuta Sadolin Expert mobiilirakenduse saad alla laadida App Store või Google Play kaudu.

Valige toon ja proovige seda enne värvimist

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...