Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Leidke õige värvikombinatsioon, mis mõjuks romantiliselt ja põnevalt, kuid ei pääseks liialt domineerima.

Tehke ruumi meelerahule

Loodusvärvid ja orgaanilised vormid loovad meeldivalt rahuliku, teadvelolekut ja keskendumist toetava interjööri.

Mõtleme üha enam sellele, kuidas oleme seotud ümbritseva maailmaga. Me ei piirdu enam looduselementide kasutamisega sisekujunduses, vaid mõtleme sügavamalt ja teadlikumalt. Mõtleme nii jätkusuutlikkusele kui ka sellele, kuidas luua ruum, mis soosiks meie sisemist rahu.

Sadolin 2017. aasta värvipaleti keskmes on looduse värvid, mida saab kombineerida orgaaniliste vormide ja detailidega, et luua rahulik, lõõgastav ja tasakaalustatud õhkkond.

Uuesromantism

Taimemotiivid, naturaalne tekstiil ja orgaanilised materjalid muudavad interjööri õdusamaks.

"Teatud mõttes puhuvad moes ja sisekujunduses jälle romantilised tuuled," räägib värvidisainer Louise Tod. "Inimestele läheb aina enam korda, missugust mõju nad avaldavad keskkonnale." See peegeldub ka sisekujunduses, kus kasutatakse palju taimemotiive, orgaanilisi materjale ja naturaalset tekstiili, mis mõjuvad piire hajutavalt.

Meelerahu on tähtis

Rõhutage toakujunduses leiduvaid värve lihtsate käsitsimaalitud motiividega.

Sellist suundumust mõjutavad loodushoid ja planeedi päästmise kõrgelennulised ideed, kuid selle praktilisemaks väljundiks on ka see, kuidas me kajastame meie jaoks olulisi väärtusi omaenda kodus. Siniste ja roheliste värvitoonide kombineerimine renoveeritud mööbli ja retrostiilis sisustusdetailidega aitab luua uutmoodi eklektikat, mis on inspireeritud loodusest.

Sellist mõnusalt boheemlaslikku ilmet täiendavad käsitsimaalitud elemendid ja orgaanilised motiivid. "Selle trendi puhul on tore see, et ehki selle lähtepunkt on tõsine ja sügavalt põhimõtteline, on tulemuseks õdus ja lõõgastav atmosfäär," ütleb Louise.

Millised värvid?

[U1.09.60] (/et/varvi-detailid/u10960)
[H9.09.69] (/et/varvi-detailid/h90969)

Ähmased jooned

Orgaanilise ilme loomiseks vältige värvimisel rangeid jooni.

Hoiduge liiga sirgetest ja rangetest, tehislikuna mõjuvatest joontest ja eelistage nii värvimise, materjalide kui ka mööbli ja sisustusdetailide valikul boheemlaslikku ja lihtsat, taotluslikult tahumatut stiili. Proovige ühel seinal julgete pintslitõmmetega segada värvipaleti heledaid ja tumedaid toone ning pehmendage üldmuljet veelgi orgaaniliste vormide, pehmete sisustustekstiilide ja toataimedega.

Millised värvid?

[L2.18.16] (/et/varvi-detailid/l21816)
[LN.02.77] (/et/varvi-detailid/ln0277)

Värske ja moodne üldmulje

"See on siiski nüüdisaegne interjöör," rõhutab Louise. "Nii et heegeldatud linikute ja batikatehnikas värvitud tekstiiliga ei tasuks liiale minna." Selle asemel looge tasakaal värvide abil. "Rahustava õhkkonna loomiseks sobib hästi rohelise ja lilla kombinatsioon." Hoiduge sisustusdetailidega liialdamisest, et orgaaniliste elementide vahele jääks piisavalt ruumi ja korda.

Millised värvid?

[H0.35.29] (/et/varvi-detailid/h03529)
[Y7.03.63] (/et/varvi-detailid/y70363)

Vaadake videot ja lugege lisateavet

Inspiratsiooni leiate ka artiklist Andke kodule romantiline ilme.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...