Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Virsikukarva, kollaste ja õlgkollaste seintega söögituba

Loo harmooniline ja rõõmus interjöör

Buzz värvitoonid on inspireeritud niitude, heinamaade ja metsalillede bioloogilisest mitmekesisusest, ning need toovad elujõudu ja rõõmu igasse ruumi.

Buzz värvipalett on inspireeritud looduse rikkalikust erakordsusest - kaunid niidud, mis on koduks kõrrelistele, metsalilledele, liblikatele ja mesilastele. Kasutades paleti rikkalikke erksaid suviseid toone loome ruumi, mis tekitab rõõmu.

Buzz toonid sobivad ideaalselt julgete isikupäraste lahenduste loomiseks. Näiteks saate giomeetriliste kujundite abil  luua dramaatilise kontrasti, millega on esile tõstetud ruumi fookuspunktid.

Proovige nelja rõõmsat sisekujunduse ideed kasutades Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM-i ja Buzz värvikollektsiooni.

Kasuta geomeetrilisi kujundeid elutoas

 

Ole julge ja kombineeri värve geomeetriliste kujunditena seinal. Siin näed lahendust, kus Wild Wonder TM-iga värvitud ring toob ootamatult ja rõõmsalt esile seinast tooni võrra heledama roosa lambi, mis lisab ruumile soojust ning sära.

Värvid:

C2.06.68
G0.16.68

Pastellroosad elutoa seinad ja kuldsega värvitud ring.

Loo magamistoas kontraste

 

Erksad, kuid harmoonilised Buzz värvitoonid mõjuvad efektselt. Ole loov ja jaga värvidega seinapind erinevateks tsoonideks, mille tulemuseks saad lõbusa, sooja ja hubase ruumi. 

Värvid:

C2.06.68
G0.16.68
B1.18.51

Vaadates läbi ukse magamistuppa, mille vertikaalselt poolitatud sein on värvitud roosa ja õlgkollasega.

Too kööki päike

 

Lisa Wild WonderTM-i kõrvale kollast metsalillede värvi, mille tulemusel saad rikkaliku, rõõmsa päikese hõngu tuua ka väiksemasse kööki.

Värvid:

G0.16.68
F8.31.69

Helekollaste riiulitega köök

Lisa vastandvärvidega põnevust

 

Kombineerides mistahes Buzz värvipaleti toone Wild WonderTM-iga ei saa eksida. Selles tööruumis mõjub pastellroosa trepp koos Sadolin Aasta Värv Wild WonderTM –i värvi seinaga õhkõrnalt ja inspireerivalt, ning ruumile annavad lõppviimistluse trepiga samas toonis aksessuaarind ning mööbel.

Värvid:

G0.16.68
C2.06.68

Pastellroosaks värvitud trepiga kabinet
Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...