Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Romantiline, kuid salapärane värvitrend "Salaaed" sobib ideaalselt ruumidesse, mis peavad mõjuma rahustavalt ja leevendavalt.

Loo romantikat pehmete suitsuste toonidega

Kasuta pastelseid toone, et luua oma kodus rahustava ja leevendava atmosfääriga ruume.

Olles ühteaegu romantiline, kuid ka salapärane, on see värvitrend mõeldud iseäranis pehmete ja õhuliste tulemuste saavutamiseks, kasutades selleks pastelseid toone koos eriti põnevate materjalidega nagu pitskangas ja mattklaas. Pastelne täiuslikkus Selle värvitrendi toonid on pehmed ja kergelt suitsuse olemusega - näiteks küps ploomisinine, udune lilla ja tuvihall. Kasuta nende toonide erinevaid varjundeid, et luua rahustav toon-toonis tulemus. Või kombineeri neutraalseid toone roosaka või kahvatulillaga, et tekiks meeldiv lilleefekt. Ja et kõik täiuslik oleks, lisa sellele kõigele mõni õuest tuppa toodud orgaaniline element.

Kihiline stiil Õrna ja õhulise stiili loomise saladus seisneb pehmete värvikihtide omavahelisel liitmisel. Väiksemates ruumides võid proovida kreemjate neutraalsete toonide kombineerimist vähese lillaka või kahvatu marjapunasega, mille tulemusena tekib kergelt "kosmiline" atmosfäär. Suuremates ruumides kasuta tumedamaid toone nagu samblaroheline ja tumelilla, mille abil saad luua eriti dramaatilise fookuspunkti.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...