Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Looge rahulik töökeskkond kahe sinise värvitooni abil.

Uudsed ideed siniste tubade kujundamiseks

Meie nõuanded aitavad teil kasutada sinist värvi uutmoodi põnevalt ja luua igasse tuppa erinev meeleolu.

Kõigis neljas 2017. aasta värvipaleti aluseks olevas põhiteemas on põhivärv sinine. Sinine värv ümbritseb meid kõikjal ning sinist eri värvitoonidega kombineerides saab väljendada väga mitmesuguseid emotsioone, rahulikust-tüünest kuni pulbitseva energiani.

Mitmekülgne värv, mis sobib igasse tuppa

Looge söögitoas värviharmoonia kaht tooni seinaga, mis muudab toa visuaalselt kõrgemaks.

Kui mõtleme oma kodust kui paigast, kus me elame ja üsna sageli ka töötame, hakkame hindama sinise mitmekülgsust. Sinist saab kasutada väga mitmel viisil. Värvitooni Denim Drift saab hästi kombineerida teiste sinistega ja looduslike puiduvärvidega; hoogsama kujunduse loomises saab seda kasutada teravas kontrastis kollaste toonidega.

Millised värvid?

[S0.10.50] (/et/varvi-detailid/s01050)

Mõelge seintest kaugemale

Kasutades aasta värvi 2017 Denim Drift koos teiste siniste toonidega, saate luua rabava köögikujunduse.

"Värviga saab saavutada palju enamat kui lihtsalt seinad üle värvida," selgitab Ülemaailmse Esteetikakeskuse loovdirektor Heleen van Gent. "Lihtne, ent tõhus kujundusnipp on näiteks värviline lagi."

Uudseid ja üllatavaid kombinatsioone saate luua ka vastandvärvidega, värvides kontrasttooni näiteks uksed või seinakapid või valides seda värvi mööbli ja tekstiilaksessuaarid.

Ja kui pelgate tervet seina siniseks värvida, võite muidugi piirduda siniste detailidega aktsentseinal või siniste niššide või riiulitega, mis annab teile lihtsa, kuid efektse võimaluse mängida eri palettidega.

Millised värvid?

[S7.19.59] (/et/varvi-detailid/s71959)
[S1.05.81] (/et/varvi-detailid/s10581)
[U3.15.11] (/et/varvi-detailid/u31511)

Kasutage ära arhitektuurilised detailid

Vaadake, kuidas Denim Drift, aasta värv 2017, võib teie kodu muuta.

Eri värvitsoonide loomisel võite juhinduda ruumide struktuurist. Käsipuid, treppe ja olemasolevat ruumijaotust saate kasutada loomulike piiridena üleminekul värvikava ühelt toonilt teisele. Kasutage ära hoone arhitektuuri!

Millised värvid?

[S7.19.59] (/et/varvi-detailid/s71959)
[HN.02.83] (/et/varvi-detailid/hn0283)

Ärge kartke maalida vaba käega

Tulemus ei pea olema perfektne. Käsitsimaalitud motiivid ja sihilikult järsud üleminekud ühelt toonilt teisele lisavad üldmuljele julget vürtsi. "Selliseid aktsentseinu on hästi lihtne teha," kinnitab Heleen. "Teil pole vaja kasutada šabloone. See on mänguline võimalus toale värvi lisada."

Leidke just teile sobiv sinine

Te pole ikka kindel, kas julgete sinise kasuks otsustada? Laadige alla Sadolin Visualizer ja saate kohe katsetada uusi ideid siniste värvitoonide kasutamiseks oma kodus.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...