Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Tooge looduslikkus julgelt esile, kombineerides naturaalseid toone moodsa värviga.

Olge julge: uued viisid looduslikkuse esiletoomiseks

Naturaalsete toonide ja tekstuuride kasutamine koos kaasaegsete värvidega võib anda teie kodule uue julge ilme.

Looduses leiduvates pehmetes ja õrnades värvides on midagi rahustavat. Meenuvad taimede oivalised rohelised, puidu šokolaadipruunid ning kivide tujukashallid toonid. Selleks, et neid klassikalisi värvitoone värskendada on vahel vaja veidike julgust.

Järgige meie eeskuju ja lisage oma sisekujundusele dramaatikat, vastandades naturaalseid toone julgemate värvidega. Efekti võlu seisneb ootamatuses – seetõttu olge julge ning eksperimenteerige!

Töötage kodus looduslike materjalidega

Vastandage jahedaid ja rahustavaid loodusest inspireeritud värve heledate ning julgete toonidega.

Looduslikud materjalid (nt kivi ja puit) aitavad roheluse õuest tuppa tuua. Kaasaegse ilme säilitamiseks vastandage nende jahedaid ning rahustavaid värve heledate ja julgete toonidega.

Miks mitte värvida üks osa kahvatust puitseinast elektrisiniseks, et kombineerida linna- ja maakodustiil? Või lisada looduslikule kivikaminale hoopis kõrvetatud oranži ja smaragdrohelist värvi? Täiendage pilti värvilise kaasaegse mööbliga, mis on valmistatud looduslikest materjalidest. Tulemuseks on eklektiline elegants.

Taastuvatest looduslikest materjalidest (nt puit, kork ja vill) valmistatud mööbel ning tarvikud loovad ideaalse tausta julge värvipaleti jaoks ja on ka keskkonnasõbralikud.

Vastandage klassikaline kaasaegsega

Lisage köögi valgetele seintele veidi laimirohelist värvi

Pole midagi neutraalsemat kui üleni valge köök. Puhas ja selge pind võimaldab esile tuua küpsetatava toidu ning serveeritavad joogid. Selleks, et see ei näeks aga välja liiga külm ja tõsine, kasutage tagaseina värvimiseks erksat ning üllatavat värvitooni, nt laimirohelist. See elavdab ruumi ja kombineerib klassikalise valge ilme kaasaegse rohelise tooniga.

Tähtsaim näpunäide: meie vastupidav värv kööki tagab selle, et uus värvikiht peab ajale vastu. Nii on teil vähem tööd ja ka keskkonnamõju on väiksem.

Tooge esile looduslikud sisustuselemendid

Sellist värviskeemi nimetatakse vahel tonaalseks, sest see sisaldab sama värvi eri toone.

Looduslike sisustuselementide esiletoomiseks paigutage need pilkupüüdvate seinte kõrvale. Rustikaalne puitlaud paistab hästi silma sügavrohelise seina taustal – looduslik on kombineeritud kaasaegse ilmega. Taimed tulevad paremini esile juhul, kui need asuvad rohekate toonidega vöödilise seina või kahe erilaadse värviga seina taustal.

Tähtsaim näpunäide: kasutage rakendust Sadolin Visualiser, et mängida värvidega ja vaadata, kuidas kõige südamelähedasemad looduslikud sisustuselemendid loovalt esile tuua.

Kombineeritud looduslikkus

Kasutage kaht naturaalset tooni, et luua midagi põnevat. Moodne türkiis ja oliiviroheline loovad unikaalse uue ilme.

Kahte naturaalset värvi on lihtne uutel ja põnevatel viisidel kombineerida. Saate luua rahustava lugemisruumi, kattes seinad pehme oliivirohelise värviga, kuid lisades heledamat türkiisrohelist äärtesse lisate toale kaasaegsust. Need kaks värvi sobivad hästi kokku, kuid loovad seinanurgas ka isikupärase kontrasti.

Tähtsaim näpunäide: hoolikalt valitud värvidel ja loodusest inspireeritud omadustel võib olla teile ning teie kodule positiivne mõju. Selleks et avaldada positiivset mõju planeedile, valige meie veepõhised värvid. Need aitavad luua värskema õhu ja on keskkonnale kasulikumad.

Kui teil jääb pärast värvimistöö lõpetamist värvi üle, olge loominguline ja lisage oma kodule veelgi enam isikupära.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...