Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Helesinine lagi neutraalsete seinte ja suurte kaarjate akendega elutoas
Alustage uut lugu värviga Bright Skies™

Alustage uut lugu Sadolin Aasta Värviga 2022

Mis on parim viis oma kodule uue ilme andmiseks? Teistmoodi lähenemine värvile. Salongipalett koos Sadolin Aasta Värviga 2022 Bright Skies™ pakub teile kõiki koostisosi, mida vajate uuesti alustamiseks…

Võtke Sadolin Aasta Värvi Bright Skies™ õhulisus ning segage seda salongipaleti pehmete valgete ja soojade neutraalsete toonidega ning saategi kokku ideaalse retsepti uue ilme andmiseks. Need on toonid, mis suudavad tekitada igasse tuppa värske tausta – tühja lõuendi, millele saab luua kõike, mida süda soovib.

Salongivärvid – kasutatuna eraldi või kombinatsioonina – on dekoratiivsuse lisamiseks suurepärane lähtepunkt, kuna need sobivad hästi kõigega. Need neutraalsed, kerged ja õhulised toonid aitavad muuta erksamaks mis tahes ruumi, olgu see siis traditsiooniline või moodne, minimaalselt sisustatud või täis eklektilisi detaile. 

Selleks et muuta oma kodu kohaks, kus olete vastuvõtlik uutele ideedele ja kõigeks valmis, vaadake neid inspireerivaid viise, kuidas kasutada kõikjal salongivärve...

1. Värskendage elutuba kahetoonilise ilmega

Helesinine paneel ja aknaraam neutraalsete seintega elutoas

Looge koht, mis soodustab vestlusi, lisades mõnusale istumisnurgale värviga Bright Skies™ värske äärise. Pole mingit põhjust jääda pidama sirgete värvitasapindade juurde – õrnalt kaardus jooned lisavad ruumi põnevust. Lisaks, kui värvida riiulid valgeks või muud heledat neutraalset tooni, sobivad need kõigele alates raamatutest ja lilledest kuni lihtsalt teie lemmikasjadeni. 

Mis toonid?

Bright Skies™
FN.02.77
GN.01.89
ON.00.83

2. Avardage oma magamistoa horisonti

Helesiniseks värvitud magamistuba koos puidust tooli ja skulptuuriga

Värvige oma magamistuba Sadolin Aasta Värviga 2022 Bright Skies™ endasse mähkivaks siniseks, et tekitada piiritu taeva tunne. Seintel ja laes sama värvi kasutamine on nutikas viis ruumi piiride hägustamiseks ja selle avaramaks muutmiseks. Seda aitavad täiustada loodusliku tooni ja tekstuuriga aksessuaarid. 

Mis toonid?

Bright Skies™

3. Andke oma köögile uus suund

Valge köök, mille seinal on sinine paneel

Köögi värvimine õhuliste neutraalsete salongivärvidega muudab selle värskeks, kohandatavaks ja hõlpsasti dekoreeritavaks. Ja miks mitte lisada ruumi Sadolin Aasta Värvi Bright Skies™ moodsa paneeliga pisut värvi? Lisaks sellele, et see muudab tavalise tagaseina huvitavamaks, tekitab see kogu ruumis energilise ja tulevikku vaatava õhustiku. 

Mis toonid?

Bright Skies™
GN.01.89

4. Lisage oma töötuppa värvi

Töötuba, mille neutraalset värvi seina vastas on riiulid ja ühes küljes sinine paneel

Kasutage oma koduses töötoas salongipaleti pehmeid neutraalseid toone. Need kerged, õhulised ja soojad värvid sobivad omavahel hästi kokku ning aitavad luua mis tahes kontorisisustusele rahuliku ja moodsa tausta. Lisage värviga Bright Skies™ aktsenti, et ruum ellu äratada. 

Mis toonid?

Bright Skies™
FN.02.77
ON.00.83

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...