Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Ideed, mis aitavad väikestes lastetubades kasutada värvi parimal viisil

Inspireerivad kujundusideed lastetubadesse

Taskukohased ideed lastetubade kujundamiseks

Kas otsite lapse toa seinte värskendamiseks ideaalset värvipaletti? Meil on huvitavaid ideid, mida võib kasutada igas toas. Vaadake meie nippe, kuidas alustada lapse isikliku nurga kujundamist.

Väikse magamistoa eelised

Väikse ruumi värvimisel ei pea loobuma suurtest ideedest, eriti kui tegu on lastetoaga. Eri värvide abil saate mõne kasutamata toanurga muuta näiteks puhkealaks või kodutööde tegemise kohaks. Olge julge ja loominguline, proovige seinal värviplokke, väljapaistvaid ringe ja geomeetrilisi kujundeid, et luua lapse kujutlusvõimet stimuleeriv keskkond.

Vaadake, kuidas maalida seintele täiuslikke ringe: Neli võimalust lapse toas ringide kasutamiseks.

Aeg-ajalt juhtub, et seintele satub toitu, pori või vildika- ja kriidivärvi. Kõigest sellest saab hõlpsalt jagu vastupidava ja pestava Sadolin Easycare värviga, mis on tänu uuenduslikule tehnoloogiale määrdumiskindel:

Mänguline sooneutraalne tuba

Ideaalne palett nii poisile kui ka tüdrukule sobiva rahustava toa loomiseks

Kui peate toa kujundamisel arvestama nii poisi kui ka tüdruku soovidega, võiksite proovida pehmetes toonides helerohelist, tuvihalli või sidrunikollast. Need mõjuvad hästi nii eraldi kui ka kombineeritult ning loovad lastele rahustava, ent rõõmsa toa.

Vaadake, kuidas värvida täiuslikke triipe: Neli võimalust lapse toas triipude kasutamiseks.

Rahustavalt neutraalne

Kui tahaksite midagi teistsugust ning ei soovi kasutada julgeid ja eredaid värve, mida lastetubades tavaliselt kasutatakse, proovige neutraalseid toone.

Maalähedane hall koos lopsakate roheliste ja meresiniste sisustusaksessuaaridega loob rahuliku õhkkonna ning suurepärase tausta, kus laps saab väljendada oma loomingulisust ja mänguoskusi. Viimistluseks riputage seinale lapse joonistused ja pange mängumudelid riiulitele välja.

Katsetage oma värvilahendusi rakendusega Sadolin Visualizer

Taskukohaselt kujundatud magamistuba

Parimad võimalused lapse toa säästlikuks kujundamiseks

Lapse toa uuendamine ei pea lõppema auguga rahakotis. Ka üksainus värvilaik võib ruumi värskendada ja uuendada. Võib-olla on teil mõnest varasemast korrast purgipõhjas alles veidi värvi? Võite proovida lapse toa seintel näiteks triipe, mis toa mõtteliselt mitmeks jagavad, ilma et vajaksite palju värvi või peaksite palju vaeva nägema.

Stiilselt skandinaavialik

Skandinaavialik stiil annab lapse toale täiesti uue ilme

Minimalistlik ja moodne skandinaavialik stiil tungib järjest enamatesse kodudesse kogu maailmas. Miks mitte proovida seda ka lastetoas. Säravvalgetele seintele saab lisada juhuslikke erksaid värviaktsente, mis loovad lapsele erilise ruumi. Samuti ei tee paha õpetada juba lapsele seda, et vähem on tegelikult rohkem.

Kas otsite inspiratsiooni? Vaadake meie lühiülevaadet lastetubade lemmikvärvidest: Lemmikvärvid lastetubades.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...