Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Rohelised seinad koos sinise aknaraamiga
Tooge roheliste ja sinistega tuppa loodust

Tooge Sadolin Aasta Värviga Bright Skies™ tuppa taevasina

Avatud ruum, värske õhk, imeline loodus – meie igatsus looduse järele pole kunagi nii tajutav olnud. Kasvuhoonepaleti trendikad rohelised ja sinised koos Sadolin Aasta Värvi Sadolin Bright Skies™ võivad lisada igasse ruumi looduse puudutust. Siin on neli lihtsat viisi selle kasutamiseks...

Side loodusega kosutab hinge. Hoolimata sellest, kas elate maal või linnas, saate tuua oma koju roheluse, päevavalguse ja värvidega loodusmaailma värskust. 

Sadolini Aasta Värv 2022 Bright Skies™ on kerge, õhuline ja elujõudu andev toon, mis toob teie eluruumi hetkega värskust. See on loomulikus kooskõlas kasvuhoonevärvidega – palett, mis kihab meid ümbritsevast maailmast inspireeritud toonidest alates samblarohelistest kuni neutraalsete loodustoonideni. 

Sõltumata sellest, kas otsustate kasutada ainult üht, kaht või mitut tooni, lisavad need värvikombinatsioonid igasse ruumi värskust ja looduse positiivset mõju.

1. Muutke oma lagi taevaks

Kahvaturohelised seinad koos sinise laega

Laed värvitakse sageli kargeks valgeks, kuid miks mitte lisada neile värvi? Bright Skies™ on ideaalne valik pea kohale, kuna see suudab tekitada igas toas kerge ja õhulise piiramatu ruumi tunde. Proovige kombineerida seda kasvuhoonepaleti jahedat ja rahulikku pehmet rohelist värvi seintega, luues nii värske ruumi, mis kasutab ära maksimaalselt päevavalgust.

Mis toonid?

R1.10.65
N1.06.61
Bright Skies™

2. Looge ühendus värvidega

Magamistuba rohelise ukse ja siniste seintega

Lisage Sadolin Aasta Värvi ja kasvuhoonevärvidega magamistuppa värskust ja avarust. Kui kasutate seinte alaosas ja puitpindadel pehmet rohelist ja hallikassinist värvi ning värvite ülemise osa värviga Bright Skies™, tõmbab see pilku ülespoole ja lisab tuppa kõrgust. Kaasake siia valemisse looduslikke aksessuaare ja taimi, et muuta enda kodu oaasiks. 

Mis toonid?

Bright Skies™
S0.10.50
F3.28.38

3. Mängige köögis värvidega

Köök avatud riiulitega sinise ja rohelise seina taustal

Avatud riiulitel on köögis või söögitoas suurem mõju, kui need on kinnitatud värvilisele seinale. Siin loovad Sadolin Aasta Värviga 2022 Bright Skies™ vastamisi seatud kasvuhoonevärvid lihtsale riiulile värskendava tausta. Need taeva-, rohu-, lehe- ja taimetoonid sobivad ideaalselt kokku ka looduslikest materjalidest aksessuaaride, näiteks puidu ja käsitööna valminud keraamikaga. 

Mis toonid?

J5.03.71
N1.06.61
Bright Skies™

4. Tooge kontorisse naturaalsust

Laud kahvaturohelise sinise äärisega tellisseina ääres

Õhulised naturaalsed värvid sobivad hästi kodukontorisse, kuna need pehmendavad kõrgtehnoloogilist ruumi. Loomulikust päevavalgusest maksimumi võtmiseks valige kasvuhoonepaleti heledamad toonid ja raamistage oma tööruum Sadolin Aasta Värvi 2022  Bright Skies™ äärisega, et lisada meeliülendavat värskust. 

Mis toonid?

S9.03.81
J5.03.71
Bright Skies™

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...