Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Köök rohelise ja helesinise tagaseinaga
"Kuidas avatud plaaniga ruumi tsoonideks jagada?"

„Kuidas ma saan Sadolin Aasta Värviga 2022 Bright Skies™ ruumi tsoonideks jagada?“

Kodu mitmeotstarbeliseks muutmine, lisades samal ajal värsket hingamist, ei pea olema keeruline. Kasutage lihtsalt Sadolin Aasta Värvi 2022 Bright Skies™ ja selle täiendvärve, et luua avatud planeeringuga ruumi eri tsoonid. Siin on neli hõlpsasti teostatavat ideed...

Sõltumata teie avatud planeeringuga ruumi suurusest, võib selle jaotamine eraldi aladeks muuta selle tõhusamaks, eriti kui see täidab mitut rolli, näiteks elutoa, tööruumi ja mängualana. Värv on suurepärane viis selle saavutamiseks, kuna eri värvide kasutamine eri aladel võib luua eraldi ruumid ka ilma seinteta. 

Sadolin Aasta Värv 2022 Bright Skies™ ja selle paletid pakuvad teile täiuslikke kooskõlas värvilahendusi, mis muudavad tsoonide loomise lihtsaks. See, kuidas te neid kombinatsioone kasutate, sõltub vajalikest tsoonidest, kuid Bright Skies™ ja selle värvid toimivad üheskoos mitmel viisil, et tuua avatud planeeringuga ruumi paindlikkust ja värsket hingamist. 

Siin on neli lihtsat viisi tsoonide loomiseks Sadolin Aasta Värviga 2022 Bright Skies™. Rohkem ideid leiate, kui vaatate seda videot.

1. Värvige endale kodukontor

Magamistuba sinise lae ja pruuni vooditaguse seinaga

Kui lõõgastav ruum, näiteks puhkeruum või magamistuba, on ainus koht, kuhu saate laua ja tooli panna, siis valige ruumile taust, mis sobib kokku sellega, mida te seal teete. Siin pakuvad töötoapaleti toonid soojust, samal ajal lisab värviga Bright Skies™ värvitud lagi värskust ja õhulisust ning loob ihaldatud sideme loodusega.

Mis toonid?

D3.32.55
Bright Skies™
E4.22.49

2. Looge eraldi ruum kodutöödeks ja mängimiseks

Lapse magamis- ja mängutuba, mille sein on värvitud kollase ja sinisega

Kui ruum peab täitma kaht eesmärki, nagu see lapsetuba, on nutikas see eri värvidega eri tsoonideks jagada. Bright Skies™ on just õige varjund, mis aitab keskenduda, samal ajal sobib sellega kooskõlas sinepikarva toon ideaalselt mängimiseks. Erksavärviline eraldusjoon lisab täiendavat rõhku. 

Mis toonid?

F9.20.70
G4.40.80
Bright Skies™

3. Tõstke mõnda detaili esile

Elutuba sinise poolkorrusega

Eraldage värviga osa suuremast ruumist, nagu see poolkorrusel asuv kontor. Ühe tooni kasutamine ruumi sel moel määratlemiseks aitab eraldada töö- ja lõõgastumisala ning Bright Skies™ on täiuslik kerge ja õhuline värv keskendumisvõime parandamiseks. Ülejäänud ruum, kus on kasutatud viimistlemiseks pehmet kahvaturoosat ja sinepikarva tooni, saab kiire tööpäeva lõppedes ideaalseks lõõgastumispaigaks. 

Mis toonid?

Bright Skies™
F6.55.54
B6.05.73
F9.20.70

4. Siduge külgnevaid ruume omavahel värviga

Sinine ring pruunil seinal, eemal on sinine tuba

Kui kõrvuti toad on osaliselt eraldatud, saate need kaks ala värviga omavahel ühendada. Siin peegeldab ring, mille puhul on kasutatud värvi Bright Skies, kõrval asuva ruumi seinte tooni ja tõmbab taeva õhulisust kontorist koridori.

Mis toonid?

Bright Skies™
E4.22.49

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...