Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Kahvatusinised magamistoa seinad ja lagi
Seinte värvimine Sadolin Aasta Värviga 2022 Sadolin Bright Skies™

Värskendage oma kodu Sadolin Aasta Värviga 2022

Kerge ja õhuline Sadolin Aasta Värv 2022 Bright Skies™ lisab igasse koju uut hingamist. Vaadake, kuidas me valime aasta värvi ja kuidas kombineerida seda trendikate toonidega, et mis tahes tuba erksamaks muuta...

Aasta värvi valimiseks palume rahvusvaheliste disainiekspertide komisjonil aidata meil mõista hetkemeeleolu ja jagada oma teadmisi selle kohta, mis mõjutab meie eluviisi. Tänavune arutelu muutus digitaalseks juba enne, kui meie värviekspertide meeskond jõudis asuda tööle, et valida välja värv, mis kajastaks neid leide – toon, mis tunduks lähiaastatel meie kodudes täpselt õige. 

Viimased 18 kuud on meie elud olnud justkui pea peale pööratud, kuid meil on olnud ka aega mõelda sügavalt oma eluviisile ja asjadele, mis on tegelikult olulised. Rääkisime trendiprognoosi käigus sellest, kuidas kodu roll on teisenenud, kui tähtis on meie elus loodus, kuidas loovus ja kunst on pakkunud meile piirangute ajal lohutust ja inspiratsiooni ning kui oluline on olla avatud uutele ideedele ja arvamustele, kui püüame muuta maailma paremaks paigaks. 

Nende arutelude käigus jõudsime Sadolin Aasta Värvi 2022 teemani – värske sõõm õhku – ja sealt edasi värvi endani, mis hõlmab kõike seda, mida me oma ruumidelt aastal 2022 vajame. Bright Skies™ on kerge ja õhuline sinine; see on värv, mis tundub elujõuline, optimistlik ja hinge kosutav. Lisaks on see toon, mis aitab meie kodusid avardada ja taaselustada. Panime selle ümber kokku neli hõlpsasti kasutatavat värvipaletti, et saaksite oma eluruumi just teile meelepäraselt värskust lisada.

1. Kombineerige Sadolin Aasta Värvi 2022 töötoavärvidega, et luua elujõuline ruum, mis sobib elamiseks, töötamiseks, lõõgastumiseks ja muuks

Avatud planeeringuga tuba roosa, sinise ja kollasega

Kui eluruum peab muutuma hetkega kodust klassiruumiks, siis selleks on vaja, et see oleks paindlik ja mitmefunktsionaalne. Värviga Bright Skies™ koos kasutamisel võib mitmevärviline töötoapalett oma kergete, meeliülendavate toonide kombinatsiooniga aidata teil luua inspireeriva tausta mis tahes tegevuseks. 

Kui soovite rohkem ideid ja inspiratsiooni töötoavärvide kasutamiseks, siis klõpsake siin

Mis toonid?

Bright Skies™
F6.55.54
B6.05.73
F9.20.70

2. Lisage kasvuhoonepaleti värskete roheliste ja sinistega söögituppa looduse positiivset mõju

Sinise ja rohelisega söögiala igas küljes oleva aknaga

Kasvuhoonepaleti kergete looduslike toonide ja 2022. aasta värvi Bright Skies™ kombinatsiooniga on lihtne looduse värskust tuppa tuua. Maapiirkonnas täiendavad need värvid ümbritsevat; linnaruumis aitavad need meil tunda sidet loodusega. 

Kui soovite rohkem ideid ja inspiratsiooni kasvuhoonevärvide kasutamiseks, siis klõpsake siin.

Mis toonid?

S9.03.81
Bright Skies™
N1.06.61
S0.10.50

3. Kasutage stuudiopaleti pehmeid ja õhulisi toone koos 2022. aasta värviga Bright Skies™, et luua rahustav ruum, mis kosutab hinge

Laud, toolid ja lõuendid vastu neutraalset värvi triibulist seina

Meil kõigil on vaja kuskil end laadida ja inspiratsiooni ammutada; kohta, kus saame põgeneda igapäevamurede eest. Seinte värvimine stuudiovärvidega võib muuta ruumi mugavaks ja lohutavaks ning kui otsustate triipude kasuks, siis saate luua lisaks dramaatilise keskse elemendi. 

Kui soovite rohkem ideid ja inspiratsiooni stuudiovärvide kasutamiseks, siis klõpsake siin.

Mis toonid?

Bright Skies™
T4.04.66
ZN.02.56

4. Katsetage salongivärvidega, et luua ruum, mis tundub värske, avatud ja külalislahke

Sinine magamistuba pruuni ja valge seinaga voodi taga

Soovime, et meie kodu oleks koht, kus tunneksime end turvaliselt ja oleksime vastuvõtlikud uutele ideedele. Salongipaleti pehmete neutraalsete ja soojendavate toonide kombinatsioon aitab pakkuda maja mis tahes toas täiuslikku värsket lõuendit. 

Kui soovite rohkem ideid ja inspiratsiooni salongivärvide kasutamiseks, siis klõpsake siin.

Mis toonid?

Bright Skies™
GN.01.89
E4.06.35

Kas soovite ideid ruumi jaotamiseks värvidega erinevateks tsoonideks? Ammutage inspiratsiooni meie õpetusvideost.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...