Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Avatud planeeringuga elutuba roosade ja sinisega
Looge rahustav värviskeem

Looge Sadolin Aasta Värviga rahustav värviskeem

Rafineeritud, inspireeriv ja rõõmus stuudiopalett loob ruumi, kus saate end laadida, ammutada inspiratsiooni ja põgeneda igapäevamurede eest. Selle kahvatud roosad, punased ja oranžid toonid sobivad suurepäraselt Aasta Värvi 2022 Sadolin Bright Skies™ pakutava värske hingamisega.

Loovuse kasutamine võib olla energiat andev, lohutav ja rõõmustav ning me kõik vajame ruumi, kus tunneksime inspiratsiooni muusika kuulamiseks, raamatu lugemiseks, unistamiseks. Stuudiopalett pakub oma pehmete pastelsete värvidega ülimalt rahustavat tausta – need soojad toonid sobivad suurepäraselt kokku jaheda ja värske tooniga Bright Skies™.

Ükskõik kas otsustate värvida ühe seina või soovite proovida mõnda meie loovat värvimistehnikat – need värvid lihtsalt näevad koos head välja ja suudavad lisada värskust mis tahes ruumi alates suurest elutoast kuni väikeste nurgakesteni. 

Heitke pilk meie ideedele kõikjal kodus stuudiovärvide kombineerimiseks ja ammutage inspiratsiooni...

1. Tekitage istumisnurk

Sinine sein ja lagi beežide seintega elutoas

Selle asemel et värvida sein servast serva, on laia värvipaneeli kasutamine suurepärane võimalus mööbli raamistamiseks. Siin jätkub Sadolin Aasta Värv 2022 Bright Skies™ riba laes, et tekitada moodne ja värske endasse mähkiv ilme. Kui ülejäänud seinad on värvitud loomuliku neutraalse tooniga, on tulemus erk, õhuline ja inspireeriv. 

Mis toonid?

G0.10.75
Bright Skies™

2. Muutke magamistuba armsaks pelgupaigaks

Pastelsetes toonides magamistuba, mille seinale on maalitud ring

Pehmed, rahustavad ja samal ajal pisut glamuursed stuudiovärvid sobivad magamistuppa nagu valatult. Looge mõnus lugemisnurk või koht, kus end päeva lõpus kerra tõmmata, maalides ühtlasele seinale teise täiendava tooniga värvitud ringi. Kahvaturoosa ja lilla, mis on raamistatud värvi Bright Skies™ õhuliste toonidega, loovad õrna värviskeemi, mis on nii rafineeritud kui ka lõõgastav. 

Mis toonid?

WN.02.77
Bright Skies™
ZN.02.73

3. Lisage koridori soojust

Tumeroosaks värvitud seinad laua ja toolide taustal

Stuudiovärvid ja Sadolin Aasta Värv 2022 Bright Skies™ pakuvad rohkelt paindlikkust, sest need sobivad suurepäraselt kokku. Suures ruumis saate lisada soojust sügavroosa tooniga, mis piirneb kahvatu tooniga. Ja mõelge kogu ruumile, mitte ainult ühele toale. Kõrvalruumidesse sama värvi detailide lisamine paneb kogu värviskeemi hästi toimima. 

Mis toonid?

W9.03.68
Bright Skies™
C4.30.49

4. Väljendage ennast värviga

Mitmevärvilised seinad eluruumis avatud riiuli taga

Mis oleks parem viis oma koju värvi ja omapära lisamiseks kui avatud riiuli taga olev värvilaik? Stuudiopaleti omavahel kooskõlas toonid sobivad ideaalselt erksa tausta lisamiseks, mis on inspireeriv ja leidlik. Lihtsalt sobitage omavahel enda lemmikutes stuudiotoonides värviplokid ning kerge ja õhuline Bright Skies™

Mis toonid?

WN.02.77
ZN.02.73
G0.10.75
Bright Skies™
B7.10.59
C4.30.49

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...