Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Helesinine poolkorrus avatud planeeringuga toas
Värvi kasutamine eluruumi jaotamiseks

Sadolin Aasta Värviga 2022 kohandatava kodu loomine

Paindlikel kodudel on vaja interjööri, mis aitaks neil täita lugematuid rolle alates pühapaigast kuni perekodu ja kontorini. See mitmeotstarbelisus ongi värvipaleti keskmes. Proovige neid nelja dekoreerimisideed, et aidata oma kodul Sadolin Aasta Värviga Bright Skies™ ja teiste värvipaleti värvidega rohkem silma paista.

Praegu peavad meie kodud täitma rohkem rolle kui eales varem – kontor, kool, restoran, kino, pühapaik –, nii et vajame värve, mis toetaksid seda mitmeotstarbelisust. Töötoapalett oma rõõmsate ja erksate toonidega sobib ideaalselt mitmeotstarbelisse ruumi. Need positiivsed ja täiendavad toonid sobivad suurepäraselt kokku Sadolin Aasta Värviga Bright Skies™ ja neid saab kombineerida mitmel eri viisil. 

Töötoatoonid sobivad suurepäraselt tsoonide loomiseks, avatud planeeringuga ruumis konkreetsete alade määratlemiseks ja visuaalse ühisosa tekitamiseks kõrvuti paiknevate ruumide vahel. Nendega saab lisada ka isikupära olenemata sellest, kas neid kasutatakse •põhitoonina või aktsentvärvina. Need värvitoonid aitavad nii eraldi kui ka kombineerituna teie ruumi ellu äratada. 

Proovige neid nelja dünaamilist dekoreerimisideed, kasutades Sadolin Aasta Värvi 2022 Sadolin Bright Skies™ ja töötoapaletti.

1. Looge mitmefunktsionaalne elutuba

Kollased ja helesinised seinad alkooviga elutoas

Töötoavärvid sobivad õhulise värvi Bright Skies™ taustal suurepäraselt arhitektuuriliste detailide või funktsionaalsete alade esiletõstmiseks. Sellest päikesekollasena esile tõstetud seinast, mille mõlemas servas on süvistatud riiulid, saab mugava elutoa keskpunkt, pakkudes moodsat ja kohandatavat ruumi raamatute, keraamika, tööfailide ja kunstiteoste hoidmiseks. 

Mis toonid?

G4.40.80
Bright Skies™

2. Kasutage magamistoa ruumikamaks muutmiseks värve

Helesinine magamistuba värviefekti lisava peatsiga

Kasutage kompaktses magamistoas nutikalt värve, et ruum tunduks suurem. Kerge ja õhulise värviga Bright Skies™ värvitud seinad muudavad ruumi avaramaks, samal ajal kui erksates töötoaärvides värviefekti pakkuv peats lisab oivalisust ega võta ruumi. Kui voodipesu ja padjad on samades toonides, on tulemus värskendav, lõõgastav ja sidus. 

Mis toonid?

D3.32.55
G4.40.80
Bright Skies™
E4.22.49
B6.05.73
F6.55.54
S7.19.59

3. Lisage tagaseinale värvi

Roheline tagasein köögis roosa ja oranži triibuga

Kui köök on ühtlasi kontor ja mängutuba, ei pruugi te eelistada selle puhul pelgalt praktilist ilmet. Lisage värvi, et muuta see kohaks, kus kogu pere saab koos aega veeta – olgu siis süüa tehes, lõõgastudes või mängides. Töötoavärvides ribade kasutamine kappide taga on nutikas viis tööala määratlemiseks ilma klaasi või plaate kasutamata. Kasutage rasvakindlat värvi, nagu Sadolin EasyCare, mis peab vastu igapäevastele toiduvalmistamisplekkidele ning mida saab pesta, ilma et see tuhmuks. 

Mis toonid?

D3.32.55
B6.05.73
Bright Skies™
J3.14.63
F6.55.54

4. Sööge, töötage ja mängige söögitoas

Kahvatusiniste seinte ja kõrgete akendega kontor

Mitmeotstarbelise ruumi jaoks pole paremat tausta kui brändi Sadolin 2022. aasta värvi Bright Skies™ värsked õhulised toonid. Lisaks päevavalguse maksimaalsele ärakasutamisele aitab see tuua toimekasse alasse rahu ja selgust olenemata sellest, milleks seda kasutatakse. Ja ärge unustage, et kuna töötoa värvitoonid sobivad selle kõrvale suurepäraselt, saate lisada sarnastes särtsakates toonides aksessuaare. 

Mis toonid?

Bright Skies™

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...