Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Kui otsid rahu ja lihtsust, siis lisa oma kodukaunistamise plaanidesse rohkem valget värvitooni.

Tunne minimalistliku valge seltsis rahu ja tasakaalukust

Kui otsid puhtust ja rahutunnet, siis proovi valget värvi.

Kuni 19. sajandini said vaid väga vähesed priviligeeritud naised lubada endale kallist valgest kangast tehtud pulmakleiti. Aga kui Kuninganna Victoria kandis 1840. aastal oma pulmas valget siidkleiti, mida kaunistasid satiin ja pitsid, algatas ta moetrendi, mille tulemusena on ka tänasel päeval iga läänemaailma pruudi jaoks esmane valik just valge pulmakleit.

Paljudes kultuurides on valge (nii pulmades kui ka mujal) värv puhtuse, lihtsuse ja hingelisuse sümboliks, mis teeb sellest värvitoonist ideaalse ka ruumides, kus sa soovid mõelda, lugeda, puhata või lihtsalt puhastada oma mõtteid igapäevamuredest.

Hoia värvipaletti võimalikult minimalistlikuna, kui soovid luua tõeliselt taevaliku pelgupaiga. Värske ja tänapäevase tulemuse saamiseks sega omavahel kirkaid valgeid toone koos sarnastes toonides jahedate neutraalvärvidega nagu tuvihall või sametine lubjakivi toon. Traditsioonilisema tulemuse saamiseks kombineeri valget suitsuste soojade neutraalsete toonidega nagu liivakivi või tuhmim helepruun.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...