Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Uue stiilse ilme loomiseks võite teismelise toa seinale lisada horisontaalsed triibud

Stiilsed kujundusideed teismeliste tubade jaoks

Uurige, kuidas muuta teismelise tuba isikupäraseks ja värviküllaseks.

Teismeiga on aeg, mil noored täiskasvanud soovivad ennast väljendada ning lisada toale oma isikupära. Näitame teile, kuidas väikse värvikihi ja kujutlusvõime abil luua tuba, mis on isikupärane ja värvikas, nagu noor ise. Vanemad ei pea muretsema – ka kõige tugevama natuuri jaoks on olemas sobiv värv ja stiil.

Lihtsad triibud

Elegants on üks peamisi omadusi, mis aitab teismelise jaoks luua täiskasvanuliku tuned. Valgele seinale tõmmatud mustad jooned ja vahele lisatud värviplokid on väljapaistvad ning funkstiilis mööbel ja pehmed sisustuselemendid lisavad dramaatilisust.

Õpetusvideost näete, kui lihtne on värvida täiuslikku ringi.

Suureks saamise juurde kuuluvad loomingulisus ja veidi segadust, kuid pestav ja vastupidav Sadolin Easycare värv, mis on tänu uuenduslikule tehnoloogiale määrdumiskindel, muudab koristamise lihtsaks:

Selfie-tuba

Lõbusate raamimotiivide abil saate oma teismelisele luua selfie-toa

Heledas ja kaunis selfie-toas saate oma teismelise õigetesse raamidesse suunata. Valige üks sein, maalige sinna valge raam, värvige keskosa värviliseks ja lisage dekoratiivsed aksessuaarid, nii et see kõik näeb välja nagu Instagrami-stiilis foto. Üks taust, mille ees sõpradega pilte teha, on lihtne viis toa tänapäevastamiseks. Vaid mõni rekvisiit lisaks ja nutitelefoni ees on lõputult poseerimisvõimalusi.

Kui soovite põhjalikumalt näha, kuidas saavutada modernset ilmet, vaadake meie üksikasjalikku videot.

Õpinurk, mis kutsub tarkust taga nõudma

Looge oma teismelisele lapsele värviküllane õpinurk

Isegi kõige õpihimulisem teismeline vajab raamatu avamiseks ja õpingutesse süvenemiseks julgustust. Miks mitte eraldada talle spetsiaalne nurk, mis innustab teda õppima ja olema loominguline. Tõsise õppimismeeleolu aitab luua ühetooniliste seinte poolitamine julgete triipude abil. Sarnastes värvides mööbliga aitab kõik see püüelda heade hinnete poole. Ja kui mitte muud, siis saate vähemalt teie lapselt hea hinnangu.

Vaadake õpetusvideost, kuidas luua täiuslikku triipu

Boheemlaslikult šikk

Proovige oma teismelise lapse toa seintel loomingulisi kujundeid

Aidake teismelisel väljendada oma boheemlaslikku olemust kunstipäraste kujundite ja loominguliste värvidega. Efekti suurendamiseks laske oma kujutlusvõime ühel seinal valla ja täiendage seda kokku sobiva mööbliga.

Pole tähtis, kus miski täpselt olema peab – mängige ringide või geomeetriliste kujunditega ning tegutsege spontaanselt. Laske pintslil teed näidata, katsetage ja mis kõige olulisem, tundke rõõmu! Kas tahaksite alustamiseks mõnda head ideed?

Teismelisi võiks julgustada väljendama oma loomingulisust värvimise kaudu. Toa kujundamine on suurepärane võimalus teha midagi lapsega koos. Uurige värve ja valige koos sobiv stiil. Ja siis looge värvide abil sein, mille üle võite uhkust tunda.

Projekti alustamiseks laadige alla rakendus Sadolin Visualizer ja vaadake, kuidas näevad värvid teie seinal välja.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...