Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Tumesiniste seintega magamistuba, mida kaunistavad heledamad triibud

Mereäärsete värvide tasakaal sinu kodus

Loodusest, lainetest ja maa loomulikest rütmidest inspireeritud Flow värvikollektsioon aitab luua järjepideva tasakaalu tunde. Proovi neid nelja ideed, et käia loodusega ühte sammu…

Tänapäeva kõrgtehnoloogilises ja stressirohkes maailmas on vaja teha seda, mis on meie heaolu jaoks parim. Parema tasakaalu ja heaolu saavutamiseks oleks vaja olla looduse rütmidega kooskõlas, et kodu peegeldaks avara tähistaeva loomulikku voogavust.

Flow palett koosneb pehmetest voolavatest toonidest, mis on inspireeritud mererannast – merekarbiroosa, kivihall, meresinine. Kasutatuna koos Sadolin 2023 Aasta Värv Wild WonderTM, sobivad need ideaalselt tasakaalustatud interjööri loomiseks.

Flow värvikollektsioon pakub lõputuid võimalusi katsetada tumedamate ja heledamate värviefektidega, ning kuna tegemist on soojade mereäärsete toonidega, toimivad need hästi ka vähese loomuliku valgusega ruumides.

Loo tasakaalus eluruum

 

Flow paleti voolavad toonid toovad selgust sagimist täis elutuppa. Kasutades seinal kahte värvi, mis jagavad seinapinna pooleks, kombineerides kahvatu lilla ja pehme valge tooni, mis mõjuvad koheselt tasakaalukalt. Kuid kui lisame peenikese triibu Sadolin 2023 Aasta Värv Wild WonderTM-i lisame sellele soojust ning muudame seina visuaalselt huvitavamaks.

Värvid:

0N.00.78
G0.16.68
TN.01.71

Eraldusjoonega poolitatud seina efekt elutoas, suur aken paremal

Väike avar magamistuba

 

Väikses magamistoas tuleb värve kasutada nutikalt, et ruum tunduks suurem. Flow värvikollektsiooni pehmete neutraalsete värvidega seinad aitavad muuta ruumi avaramaks ja samas Wild WonderTM –iga maalitud horisondijoon tõmbab pilgu ülespoole ning teeb ruumi huvitavamaks. Need toonid töötavad suurepäraselt loomuliku valgusega, tuues soojust ja tasakaalu olenemata kellaajast.

Värvid:

F4.04.73
G0.16.68
F0.03.66

Horisontaalselt värviga poolitatud seinaga magamistuba, õlgkollane trip ja -aknaorv

Kasuta värve ruumi jagamiseks

 

Ruumi värvitoonidega jagada on lihtne, kui kasutad ühe värvikollektsiooni toone. Siin on pehme sinise tooniga värvitud seina kõrval kasutatud köögiosas heledamat tooni, ning seda efekti rõhutatakse Wild WonderTM-i triibuga. Kuna värvid on toon toonis, siis nad täiendavad üksteist ja ruum tundub sujuv ja tasakaalustav.

Värvid:

T0.10.70
G0.16.68
S9.06.72

Verikaalselt värviga pooleks jagatud helesinistes toonides köök, mida täiendab õlgkollane triip seinal ja puidust köögimööbel, millel on valge tööpind.

Eksperimenteeri vastandvärvidega

 

Flow värvikollektsiooni toonid sobivad suurepäraselt vastandvärvide kasutamiseks, pakkudes põnevaid kombinatsioone, mis tunduvad omavahel tasakaalus. Siin peegeldab pehme sinine toon seinal loomulikku valgust, samas kui kahvatu helelilla ja Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM lisavad soojust ja teevad ruumi visuaalset huvitavamaks.

Värvid:

T0.10.70
TN.01.71
G0.16.68

Suure aknaga tööruum, mille seined on värvitud pastellsiniseks, helelillaks ja õlgkollaseks.
Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...