Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Pehmetes roosades toonides elutuba

Too looduse soojad rikkalikud toonid koju

Raw värvipalett ammutab inspiratsiooni looduse rikkalikust värviküllusest. Õhk, nisu, puukoore pruun – need on värvid, mis annavad kodule looduse puudutuse.

Raw värvitoonid peegeldavad looduse rikkalikku disaini mida enda ümber näeme. Kuivanud rohu ja koristatud põldude soojadest värvidest inspireeritud toonid toovad koju rahulolu ja nendega ei saa kunagi üle pingutada. Lilleseadjate maailmas tuntakse kuivanud lilli igikestvatena ja nende toonid on ajatu hõnguga. Raw toonid näevad head välja, nii eraldiseisvatena, kui kombineerituna Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM-iga.

Proovi nelja kujundusideed Raw värvikollektsiooni toonidega.

Dramaatiline köök

 

Selles köögis on loodud dramaatiline interjöör kasutades kaneeli- ja muskaatpähkli toone, mida võimendab Sadolin Aasta Värv 2023 Wild Wonder TM. Tulemus on suurejooneline ja luksuslikum, kui see tavapärase valge köögi puhul oleks. Soojad toonid ja naturaalsed puitdetailid loovad rikkaliku ja külalislahke interjööri.

Värvid:

C3.16.38
D9.19.42
G0.16.68

Sügavpruuni tooni seintega köök.

Päikseloojang magamistoas

 

Raw värvitoonid on täiuslikud, kui soovid samal seinal kasutada erinevaid värvitoone või maalida seinale triipe. Kui soovid luua päikseloojangu efekti, siis kasuta pehmet oranži ja õrna roosa ja neile lisaks Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM-i. Selles magamistoas on kasutatud ka naturaalset puitu ja looduslikke aksessuaare, et lisada magamistoale suvise päikseloojangu hõngu.

Värvid:

G0.16.68
C8.04.67
E2.17.58

Magamistoa värviga poolitatud sein, milles on kombineeritud roosteoranž, roosa ja õlgkollane

Tõeliselt hubane elutuba

 

Raw värvipaleti soojad toonid sobivad suurepäraselt ruumi hubaseks muutmiseks. Sein on värvitud kahe pruuni tooniga, millele on lisatud Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM-iga triip, mis loob rikkaliku, kuid samas lihtsa tausta. Puidust külgsein, korgist abilaud ning rotangist ja savist sisustuselemendid lisavad ruumile loomulikku looduslikku energiat.

Värvid:

D9.19.42
E7.10.53
G0.16.68

Elutuba, kus on kahe värviga vertikaalselt jagatud sein, mida täiendab kreemikas diivan

Kaks elegantset tooni söögitoas

 

Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM-i kombineerimine heledamate toonidega loob elegantse ja harmoonilise jagatud seina efekti. Kõrgemale tõstetud horisondi joon tõmbab pilku ka ülespoole, teeb ruumi suursuguseks ja lisab söögitoale intiimsust.

Värvid:

G0.16.68
G0.10.75
GN.00.85

Kahes toonis sein, koos ümara lauaga, ning valge lambivarjuga.
Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...