Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata

Neli uut viisi, kuidas uuendada elutuba

Uusimad värvipaletid elutoa uuendamiseks Sadolin Aasta Värviga 2020

Kas teie elutuba on uuendusteks valmis? Me näitame teile, kuidas meie nelja uue inspireeriva värvipaleti abil meeleolusid luua. Üha digitaalsemaks muutuv elu ja pingelisemad ajagraafikud on suurendanud soovi hetkeks aeg maha võtta ja mõtiskleda inimeseks olemise põhiväärtuste üle. Uurige oma olemust värvipalettidega, mis loovad Hooliva, Mängulise, Tähendusrikka või Loova kodu.

1. Lõõgastav moodne elutuba

Tranquil Dawn on selle elegantse, tagasihoidlikku luksust õhkava toa keskmes.

Selle pehme, pastelne varjund loob rahuliku, voogava tausta, mis aitab aega maha võtta ning enda ja oma keskkonna eest paremini hoolt kanda. Moodsa ajastukohase detailina värvige sooja liivakarva tooni kõrge horisontaaltriip väikese vürtsiga.

Dekoreerige lineaarsete metallaksessuaaridega – mustast metallist kandilised lambialused muudavad ilme elegantseks. Lisage mugavaid tekstuurseid patju ja tekke ning harmoneeruv vaip, mis kõik värvid tervikuks ühendab.

Millised värvid?

J5.03.71 

F8.12.71 

2. Rõõmus erksailmeline elutuba

sadolin-colour-futures-aasta-varv-manguline-kodu-elutuba-inspiratsioon-eesti-2.jpg


Looge positiivne õhkkond lapsepõlve ime meenutavate elavate toonidega. Mitmevärvilised triibud on stiilselt lõhkuvad.  Värvige ülemised triibud roosaks ja kollaseks, nii loote rõõmsameelsemaks ja mängulisemaks muutumise õhkkonna.

Värv Tranquil Dawn hõlmab seina allosas kõige suurema pinna, et tasakaalustada roosa ja kollase intensiivsust. Lisage eredavärvilisi lõbusaid motiive roosa ja sinise otomankangaga. Sinepikarva vaip harmoneerub seina tooniga ja liidab kogu kujunduse üheks tervikuks.

Millised värvid?

J5.03.71
C9.21.58
F9.44.69

3. Rahustav minimalistlik elutuba

sadolin-colour-futures-aasta-varv-tahendusrikas-kodu-elutuba-inspiratsioon-eesti-3.jpg


Looge rahustav ruum lõdvestumiseks ja mõtisklemiseks. Õrn hallikaspruun toon moodustab täiusliku tausta mahedate õhtute nautimiseks. Täiendage kontrasti loovate pehmet šokolaadikarva väiksemate seinapindadega.

Jääge olemusliku juurde ja lisage selgeid, loodusliku puidu- ja kivitekstuuriga aksessuaare, et kujundada rahulik minimalistlik elutuba.

Loomulik ja kunstlik valgus võivad muuta värvide ilmet ja nende tekitatud meeleolu. Kas soovite nõuannet varjundite valimisel? Soetage Sadolini värvitester, mis võimaldab hõlpsalt ja käsi määrimata ruumi seintel erinevaid toone proovida.

Millised värvid?

CN.02.38
EN.02.78 

4. Väljendusrikas sügisene elutuba

sadolin-colour-futures-aasta-varv-loominguline-kodu-elutuba-inspiratsioon-eesti-4.jpg


Avastage uuesti see, mis on elus tõeliselt oluline; kutsuge oma külalislahkesse koju kokku sõbrad ja lähedased. Rikkalik oliivroheline peegeldab sügise sügavaid värvivarjundeid, luues kutsuva tausta meeleolukate kohtumiste jaoks. Lisage sellele dramaatilist efekti julge meresinise tooniga.

Rõhutage looduslähedast motiivi puust mööbli ja kudumitega. Enda isikupära väljendamiseks paigutage ruumi reisidelt kaasa toodud suveniire ja käsitööna valmistatud esemeid, mis muuhulgas toimivad hästi vestlusteemade algatajana.

Millised värvid?

E2.04.21
U0.10.20

Kas teile meeldib võõrustajana demonstreerida oma toiduvalmistamisoskusi? Vaadake, kuidas mõjuvad aasta värvi 2020 värvipaletid köögis

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...