Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Tunne rõõmu täiuslikest Sadolin värvitoonidest, mis sind ümbritsevad.

Muutus algab Sadolin värvidega

Sadolini värvidega saad muuta iga ruumi õnnelikuks kohaks. Meie värvide ja toonide abil tekivad positiivsed emotsioonid sinu kodus, perekonnas, lähedastel inimestel ja planeedil.

Sadolin värvitoonid pakuvad sulle lõputuid võimalusi interjöör huvitavaks muuta
 

Värvidel on tohutu võime muuta iga ruumi välimust ja omapära. Olgu selleks siis julged toonid, mis julgustavad teid unistama põnevatest seiklustest, rahustavad ja rahulikud toonid või lopsakad toonid, mis loovad ruumid, mis panevad teid end energiliselt tundma.

Kõik saab alguse värvist

Keskonda säästvad värvid

Meie missioon on muuta värvimise harjumus ja teeme kõik endast oleneva, et innovatiivsete toodete ja lahenduste abil vähendada värvide mõju planeedile. Meie värvid sisaldavad väga vähe lenduvaid orgaanilisi ühendeid (VOC), mis vähendab tarbijate, eriti allergikute, astmahaigete või keemilise tundlikkusega inimeste terviseriske. Samuti aitab see kaasa tervislikumale keskkonnale, vähendades kahjulike kemikaalide eraldumist.

Kauakestvad värvid

Kui olete oma kodu renoveerimiseks vaeva näinud - on oluline teada, et värvitoon ja viimistlus kestaks. Seepärast on välja töötatud EasyCare ja Ambiance värvid, mis kasutavad unikaalseid tehnoloogiaid, et tagada värvitud pinna vastupidavus. See tähendab, et te ei pea nii tihti üle värvima - see on hea uudis nii teile kui ka keskkonnale.

Sadolin Let's Colour projektid

Oleme aastakümneid teinud tihedat koostööd kogukondadega, et muuta maailm paremaks. Me usume, et värv võib muuta elu, ühendades kogukondi, muutes käitumimustreid ning muutes elukeskkonna huvitavamaks, rikkamaks, nauditavamaks ja ilusamaks.

Mobiilirakendus Sadolin Visualizer

Tasuta Sadolin Visualizer rakendus on lihtne ja lõbus ning võimaldab teil katsetada sadade värvitoonidega, vaadates ekraanil, kuidas värvid sobituvad teie kodu mis tahes seinale. Lae rakendus nutiseadmesse ja proovi!

Muutused algavad Sadolin värvitoonidest. Muutus algab siit!
 

Mis iganes Sadolini värvi te ka ei vali, pole kunagi varem olnud nii lihtne muuta oma kodu- või tööruumi. Valige toonid, mis Teid tõeliselt kõnetavad, mis tõstavad Teie meeleolu ja Teie pere heaolu kodus ning kasutage värvi, mis on kauakestev, nii et Te ei pea värvimisega nii tihti tegelema.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...