Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Pehmetooniliste roosade seinte ja halli diivaniga elutuba

Loo Sadolin Aasta Värv 2024 tooniga oma eriline paigake igal pool

Kiires maailmas vajame, et meie kodud oleksid kohad, kus tunneme end täiesti vabalt Saa teada, kuidas Sadolin Aasta Värv 2024 ja meie kolm uut värvikollektsiooni aitavad sul luua ideaalse ruumi …

Tänapäeva kiires ja keerulises maailmas on varasemast veelgi olulisem luua oma eriline paigake, kuhu tunned end kuuluvat. Selline tunne tekkis meie Trend Forecast ajurünnakul, kui rahvusvaheliselt tunnustatud disainieksperdid jagasid oma mõtteid selle kohta, mida me kodud peaksid meile lähiaastatel võimaldama.

Vestluste käigus jõudsime Sadolin Aasta Värv 2024 teemani „Koht, kuhu kuulud“ ja värvitoonini Sweet Embrace™. Selle pehme ja positiivse värvitooni ümber oleme loonud kolm hõlpsasti kasutatavat värvikollektsiooni: soe, rahulik ja meeliülendav. Igaüks neist pakub erinevat viisi sellise ruumi loomiseks, kus tunned end täielikult nagu kodus.

Alusta suurepärase taustavärviga

Sweet Embrace™ on õrn ja optimistlik värv, mis on inspireeritud sulgede ja õhtuste pilvede pehmusest Lisaks sellele, et see on soe ja praktiline omaette värvitoon, on see ka suurepärane taustavärv, mis sobib ideaalselt kombineerimiseks paljude teiste toonidega. Vaevu hoomatav ja peen – see loob erinevates valgustes erinevaid varjundeid, tuues põhjapoolsetesse ruumidesse soojust ja päikesevalgusega ruumidesse pehmust.

Vaasid ja lilled, mis on seatud riiulile pehmetoonilise roosa seina taustal

Muuda oma töökoht hubaseks

Vajame, et iga osa meie kodus tunduks tuttava ja hubasena ning üleilmsed maalähedased värvitoonid meie soojas värvikollektsioonis loovad ideaalse tausta. Põletatud oranž ja Sweet Embrace™ loovad siin pilkupüüdva värvivoo efektiga seina, mis paneb sind tundma, otsekui oleksid pehmusest ümbritsetud. Kas soovid sellist kujundust? Vaata meie kasulikku samm-sammult videot.

Söögituba, mille seinte värvimiseks on kasutatud põletatud oranži ja pehmetoonilise roosa värvivoo efekti

Loo rahustav köök

Isegi saginat täis köök võib õigete toonide abil rahulikuna tunduda. Meie rahulik värvikollektsioon koosneb looduslikest rohelistest ja sinistest toonidest, mis võivad tuua ruumi rahu ja voolavuse tunde. Siin annavad tooni kaks sügavrohelist ja Sweet Embrace™ lisab sooja nüansi.

Köök, kus kapid on värvitud metsaroheliseks ja seinad köögikappide kohal heledamaks erksamaks roheliseks Külgnev sein on värvitud pehmetooniliseks roosaks

Vali meeleolukas magamistuba

Segades unenäolisi sirelilillasid ja kollaseid toone, võib meie meeliülendav värvikollektsioon luua lõbusa ja sõbraliku tausta, ruumi üle võimust võtmata. Siin toob pehme ookritoon Sadolin Aasta Värv 2024 Sweet Embrace™ taustal magamisruumi lisasoojust.

Pehmes roosas toonis magamistuba, kus voodi taga on kollaseks värvitud pilkupüüdev sein
Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...