Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Lilla magamistuba sinise aknaraamiga
"Kuidas ma saan ruumi avaramaks muuta?"

"Kuidas ma saan ruumi värviga Bright Skies™ avaramaks muuta?"

Sadolin Aasta Värv 2022 Sadolin Bright Skies™ hele ja optimistlik toon on suurepärane viis mis tahes ruumi uue hingamise toomiseks. Panime seda täiendavaid trendikaid värvipalette kasutades kokku neli ideed, kuidas muuta ruum kergemaks ja õhulisemaks, alates lae värvimisest kuni kahevärviliste seinteni...

Sadolin Aasta Värv 2022 Sadolin Bright Skies™ on hele looduslik sinine, mis toob värske õhu ja avatud taeva otse teie koju. Lisaks on see uskumatult mitmekülgne ja sobib kokku nelja erineva täiendava värvipaletiga, et saaksite lisada mis tahes suurusega ruumi valgust ja ruumikust. 

Toimiv ei ole ainult toonide kombinatsioon, vaid ka see, kuidas ja kus te neid kasutate. Bright Skies™ suudab muuta seina või lae erksamaks ja heledamaks, kuid samal ajal on see ka tõhus aktsendivärv, mis tõmbab tähelepanu ruumi osadele või loob fookuspunkti. Ja selle neli täiendavat värvipaletti pakuvad rohkelt võimalusi värvide eri viisil kombineerimiseks. 

Siin on neli lihtsat ideed ruumi ümberkujundamiseks, kasutades Sadolin Aasta Värv 2022 Sadolin ja seda täiendavaid palette. Vaadake seda videot, kui soovite veel inspiratsiooni saada.

1. Lisage lakke värvi

Söögituba sinise laega

Vaadake üles ja tooge enda tuppa taevas, värvides lae Sadolin Aasta Värviga 2022 Sadolin Bright Skies™. See elujõuline varjund aitab lisada mis tahes ruumi avarust ja loob ihaldatud sideme loodusmaailmaga. Kombineerituna heledate täiendtoonidega või lihtsalt eraldi kasutatuna võtab see lisaks loomulikust päevavalgust maksimumi. 

Mis toonid?

Bright Skies™
GN.01.89
FN.02.77

2. Sobitage omavahel seinu ja kappe

Siniseks värvitud seinte ja kappidega köök

Andke oma köögile uus hingamine, värvides nii kapiuksed kui ka seinad värviga Bright Skies™. See õhuline ja kerge elujõuline varjund ei lisa pelgalt värskust, vaid võimendab ka päevavalgust ja muudab köögi avaramaks. Seinte värvimine sama värviga loob sujuva efekti, mis seob kujunduse ühtseks tervikuks. 

Mis toonid?

Bright Skies™

3. Proovige kahevärvilisi seinu

Kahevärviline sinine ja valge sein, mille taustal on laud ja toolid

Seinte värvimine kahe täiendtooniga võib muuta ruumi visuaalselt põnevamaks. Kui kasutada alumises osas sügavamat varjundit ja üleval heledamat tooni, võib see muuta toa kõrgemaks, tõmmates pilku ülespoole. See lihtne ja kaval trikk muudab teie ruumi avaramaks. 

Mis toonid?

S9.03.81
Bright Skies™
S0.10.50

4. Värskendage oma töötuba

Siniste seinte, ümmarguse laua ja roosa tooliga kontor

Sadolin Aasta Värv 2022 Sadolin Bright Skies™ pakub toimekale igapäevaelule ideaalset tausta, lisades mis tahes ruumi õhulisust ja piirideta tunnet. Selle helesinine toon toob aktiivsesse koju selgust ja pakub ihaldatud ühendust loodusega. Kasutatuna akende ümber võib Bright Skies™ aidata lisada ka värske õhu tunnet ja maksimeerida päevavalgust. 

Mis toonid?

Bright Skies™

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...