Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Rohelise seintega sööginurk, mustad rippvalgustid ja palju rohelust

Loo Sadolin Aasta Värviga rahustav ruum

Loodusega seotuse tunne on meie heaolule kasulik. Lush värvipalett on inspireeritud metsavaadetest ja metsaalusest, ning aitab meil tunda end looduse osana, luues kodudes tuttava rahustava atmosfääri.

Loodusega seotuse tunne avaldab meie heaolule sügavat ja positiivset mõju. Lush värvipalett aitab meil tunda kontakti loodusega ja mõjub rahustavalt, kuna on saanud inspiratsiooni metsades leiduvatest toonidest. Need värvitoonid sobivad ideaalselt tervist taastava, positiivse ruumi loomiseks. Kõik Lush värvipaleti toonid sobituvad hästi Sadolin Aasta Värv Wild WonderTM -iga ning loovad dünaamilisi värvikombinatsioone, mis mõjuvad rahustavalt, turvaliselt ja mugavalt.

Proovi neid nelja disainiideed, et tuua ellu lopsakad värvid...

Loo rahustav eluruumSelles valgusküllases ja avaras eluruumis on loodud Lush toonidega seina poolitades soe ja rahulik atmosfäär. Sadolin Aasta Värv Wild WonderTM-i ja pehme rohelise värvi kombinatsioon tõstab ruumi proportsioonid esile, muutes ruumi hubaseks. Lush värvitoonid sobivad ideaalselt looduslike elementidega ja lausa kutsuvad ruumi täiendama rohkete suurte roheliste taimedega.

Värvid:

G3.12.56
G0.16.68

Poolita sein. Kasuta heledas ja õhurikkas elutoas rohelist ja -õlgkollast värvi.

Loo värviküllane ja loov magamistuba

 

Lush värvitoonid võivad pärineda loodusest, kuid see ei tähenda, et neid ei saaks kasutada suursuguse interjööri loomiseks. Siin näed Trompe-l´oeil stiilis kujundatud voodipeatset, kus pehme rohelise ülisuure kaare serv on esile toodud Aasta Värviga Wild WonderTM ja millel suursugusus on välja toodud dramaatilise turbalillaga tagataustaga.

Värvid:

AN.02.35
K0.05.47
G0.16.68
J0.05.65

Magamistoas voodi taga roheline kaar lillal seinal.

Värvi endale ruuduline malelaua sein

 

Lush värvitoonid sobivad kombineerimiseks suurepäraselt, et saaksid lisada isikupära ilma et värvid ruumi üle koormaks. See malelaua lahendus on loodud kitsate triipudega ja kasutatud on pehme lillat tooni koos Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM -ga. Ruudumuster lapse toas on soojades rahustavates toonides, kuid samas mõjub see mänguliselt ning huvitavalt.

Värvid:

J0.05.65
X5.04.69
G0.16.68

Roheline ruuduline sein, helelillade seinte kõrval, laste magamistoas.

Ühenda värvide abil köök söögitoaga

 

Kasuta erinevaid toone avatud planeeringuga ruumide ühendamiseks, et anda neile Rohkem isikupära. Siin on kasutatud köögi ja söögitoa seintel pehmeid sirelilillasid toone, mis koos Wild WonderTM -iga mis annab interjöörile positiivse lõppnoodi.

Värvid:

VN.02.67
AN.02.35
G0.16.68

Läbi ukseava vaadates näeme kööki, mille seinad on värvitud kahvatulillaks ja õlgkollaseks.
Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...