Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Tooge sisse naturaalseid tekstuure ja värve, et luua kodus harmoonia

Naturaalsed tekstuurid aitavad taastada sideme loodusega

Näpunäited ja nipid selle kohta, kuidas luua loodusest inspireeritud tekstuuride abil tervislik eluruum, mis on kasulik nii teie kui ka planeedi jaoks.

Värvide nutikas kasutamine aitab edasi anda looduslähedust, peegeldades kevade rahulikkust, metsade saladuslikkust või isegi mere vitaalsust. Kui kasutate loodusliku ilme loomiseks veepõhised värve, olete ka inspireeriva planeedi vastu hoolivam.

Rustikaalne elu

Aaderduskammi abil saate puidu tekstuure kombineerida mis tahes naturaalsete värvidega.

Looge aaderduskammi abil seintele mis tahes värvitooni puiduefekti tekstuure. Salveiroheline koos rikkaliku ploomlilla aaderdusega annab naturaalsete toonide unikaalse kontrasti.

Looduses leiduvate orgaaniliste korrapäratuste taasloomine sobib hästi kokku lõbusate loodusest inspireeritud tarvikutega, mis muudavad iga toa toredamaks.

Mererannast unistamine

Naturaalsete tekstuuride kombineerimine valkjate toonidega lisab teie toale sügavust.

Tekstuurid lisavad toale sügavust. Õrnad valged, tuhmid sinised ja kahvatud hallid toonid meenutavad mereranda, kui neid kombineerida vitstest punutud mööbli, kootud kangaste ning looduslikest materjalidest valmistatud vaipadega.

Puitlahendused ja armastusega hoitud merekarbid täiendavad seda kujundust veelgi. See rustikaalne, kuid lihtne kujundus pakub piisavalt võimalusi oma isikupära lisamiseks ning meenutab mere ääres veedetud päevi.

Tähtsaim näpunäide: orgaanilistest materjalidest valmistatud sisustuselemendid on vastupidavamad ja ajatud. Nii säästate pikas perspektiivis raha ja teete head planeedile.

Põgenemine Toscanasse

Liiva lisamine värvile on lihtne ja taskukohane viis anda seintele loodusest inspireeritud karedust.

Liiva lisamine värvile on lihtne ja taskukohane viis anda seintele loodusest inspireeritud karedust. Lisage värvile vähehaaval kvartsliiva, segades seda pidevalt ja testides segu paberil, kuni saate õige tekstuuri. Kandke värv kohe seintele, laske sel kuivada ja korrake toimingut kaks korda, et värv ja liiv kataks pinna ühtlaselt. Soojad maapõuevärvid, näiteks pruun, terrakota ja sinepikollane, sobivad selle tehnikaga hästi ning loovad rustikaalse, kuid hubase ilme.

Tähtsaim näpunäide: töö jaoks õige värvikoguse arvutamine ei säästa ainult raha, vaid võib vähendada ka jäätmete teket. Lugege üksikasjalikke juhised.

Kihtide lahtiharutamine

Propageerige hoolivust loodusliku, orgaanilise stiili abil.

Samblarohelise, kivihalli ja lavendlililla ebatavalise kombinatsiooni kasutamine aitab luua ideaalse pelgupaiga. Erinevate tekstuuride, toonide, värvide ja suurustega pehmed sisustuselemendid lisavad sügavust ning annavad piisavalt ruumi lõõgastumiseks. Taimed ei lisa ruumile mitte ainult elujõudu, vaid parandavad ka õhu kvaliteeti.

Vastureaktsioon jahedusele

Lisage katusekorteritesse ja industriaalstiilis arhitektuuri soojust pehmete naturaalsete tekstuuride ning värvide abil.

Katusekortereid ja industriaalstiilis ehitisi on sageli vaja värvi, sisutuselementide ning tarvikute abil pehmendada, et muuta ruum kodusemaks. Sügava sinakashalli värvi kasutamine puitmööbli, kunstnahast põrandakatete ning taimedega annab juurde veidike soojust ja kodusust.

Värvitud tellissein lahutab ruumi ja laseb pilgul toas ringi käia, loodusest inspireeritud seinakaunistus pehmendab aga toa jooni. Täiendavad värvid lisavad inspireerivaid detaile ja sügavust.

Tähtsaim näpunäide: selleks et katta värviga rohkem pinda, tuleb töö jaoks valida õiged tarvikud, seega lugege meie juhiseid sobiva komplekti valimiseks.

Kui teil jääb peale töö lõpetamist värvi üle, olge loominguline ja lisage oma kodule veelgi enam isikupära.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...