Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Õlgede värvi seintega elutuba

Tunneta oma kodus looduse maagiat Sadolin Aasta Värv 2023.

Särav ja meeliülendav toon Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM aitab meil loodusega ühenduses olla ja end oma kodus paremini tunda. Vaata lähemalt, kuidas Aasta Värv 2023 valiti ja kuidas seda teiste värvikollektsiooni värvidega kombineerida.

Oleme viinud läbi põhjalikud ülemaailmsed uuringud, et valida Aasta Värv, mis tundub asjakohane ja õige. Korraldame igal aastal trendiprognoosi ja palume rahvusvahelistest disaineritest koosneval tiimil jagada oma teadmisi sellest, mis mõjutab meie elu lähiaastatel. Mõistes, kuhu maailm suundub, saame hetkemeeleolule reageerida vastava värviga.

Sel aastal, mil loodus on ülemaailmses küsimuses esikohal, rääkisime erinevatest viisidest, kuidas loodus meid toetab ja inspireerib. Vestlused viisid meid Sadolin Aasta Värv 2023 värvitooni teema juurde: imeseemned – väljend, mis sisaldab endas looduse ümberkujundavat jõudu. Wild WonderTM on särav, loomulik toon, mis aitab loodusega ühenduses olla ja meil oma kodudes looduse maagiat luua. Tutvu palun ka Aasta Värv 2023-ga sobivate värvikollektsioonidega Lush, Buzz, Raw ja Flow, millest igaüks annab edasi inspireeriva loodusest pärineva loo.

Too kööki pehmust 

 

Lush paleti rahustavad metsatoonid loovad loodusega üheshingamise atmosfääri ja parandavad meie enesetunnet. Siin loob pehme rohelise ja Sadolin Aasta Värv Wild WonderTM-i

Kombinatsioon sooja ning rahustava interööri. Rohkem ideid ja inspiratsiooni Lush värvitoonide kasutamiseks vaata siin.

Värvid:

G3.12.56
G0.16.68

Kahetoonilise seinaga köök

Loo rõõmsameelne pereruum

 

Buzz paleti erksad toonid näitavad metsalillede põllu mitmekesisust. Loo rõõmsameelne ja särav pereruum, kus Wild WonderTM värvitooni täiendavad metsalillede toonid, mis mõjuvad kosutavalt ning energiat andvalt.

Rohkem ideid ja inspiratsiooni Buzz värvide kasutamiseks vaata siin.

Värvid:

G0.16.68
B1.18.51
D6.38.51

Triibuliste seinte ja kiikhobusega tuba

Loo hubane magamistuba

 

Raw värvikollektsioon on soe ja rikastav, ning tuletab meile meelde loodusmaterjalide paljusust meie ümber. Kombineerides Raw värvipaleti toone Wild WonderTM-iga saame hubase magamistoa, kus tunneme end turvaliselt ja puhkame hästi välja.

Rohkem inspiratsiooni Raw värvide kasutamiseks vaata siin.

Värvid:

E7.10.53
G0.16.68

Pehme pruuni ja kuldkollase seintega magamistuba

Too lastetuppa tasakaal

 

Flow värvikollektsiooni toonidega saame luua lõbusa, ent mitte liiga domineeriva interjööri, mis sobib ideaalselt lastetuppa. See pehme sinise ja Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM-iga kujundatud lastetuba mõjub rõõmsalt ja turvaliselt igale lapsele.

Rohkem ideid ja inspiratsiooni Flow värvide kasutamiseks vaata siin.

Värvid:

T0.10.70
G0.16.68

Võrevoodi ja triibulise seinaga lastetuba
Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...