Meist

 

Meist

AkzoNobeli kaubamärk Sadolin on kvaliteetvärvide seas maailmas esirinnas. Me mõistame oma turgude väiksematki vajadust ja oleme kursis kõige uuema tehnoloogiaga, oleme seadnud oma eesmärgiks rikastada inimeste elu visuaalse naudingu pakkumisega ja pideva hoolitsusega nende elukeskkonna eest.

Sadolin pakub sise- ja välisvärvilahendusi kõikides etappides alates aluspinna ettevalmistamisest ja lõpetades teie lemmikvärvi viimase kihi pealekandmisega. Meie tugev külg on värvide kooskõla ja kvaliteet.

AkzoNobeli kontsern

AkzoNobel on juhtiv ülemaailmne värvide, pinnakattevahendite ja erikemikaalide suurtootja. Kasutades sajanditepikkust kogemust varustame tööstusi ja tarbijaid üle maailma uuenduslike toodete ja jätkusuutlike tehnoloogiatega, mis on loodud vastama meie kiiresti muutuva planeedi aina kasvavatele nõudmistele. Meie peakorter asub Amsterdamis, Hollandis ning meil on ligikaudu 50 000 töötajat umbes 80 riigis. Meie toodete hulka kuuluvad tuntud kaubamärgid nagu Dulux, Sikkens, International, Interpon ja Eka.

Kooskõlas meie põhimõttega olla jätkusuutlikkuse valdkonna üks eestvedajatest, oleme pühendunud tegema elu elamisväärsemaks ja muutma meie linnu inimsõbralikumaks.

AkzoNobel Baltimaades ja Ukrainas

1987 . aastal – nõukogude ajal – pandi alus EKE Sadolin S.P-le, kellest sai sõjajärgse aja esimene välispartneriga äriühing Eestis. Eesti ärielu arenedes sai ES Sadolin AS-ist 1995. aastal AkzoNobeli rahvusvahelise kontserni liige. Seetõttu võime väita, et oleme vanim Eestis tegutsev ühisettevõte.

Praeguseks on AkzoNobel koondanud kõik Balti riikides ja Ukrainas tegutsevad haruettevõtted Eesti äriühingusse, mis kannab alates 2011. aastast nime Akzo Nobel Baltics AS.

Meie peakorter asub Tallinnas ja tootmisüksus Raplas. Akzo Nobel Baltics AS tütarettevõtted tegutsevad Lätis ja Leedus ning Ukrainas lasub meil ärivastutus.

Meie eesmärk on saavutada turuliidrite seas juhtpositsioon – ja mitte üksnes äritegevuse mahu, vaid ka kvaliteedi, uuendusmeelsuse ja jätkusuutlikkuse poolest.

            PDF version  

Цвета загружаются, пожалуйста, подождите...