Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
alt1
Muuda oma kodu isikupäraseks

Sadolin Ambiance

alt2
HD Color unikaalne tehnoloogia tagab erksad ja kauakestvad värvitoonid. Ka aastate pärast näeb teie koduseina toon välja nii, nagu oleks see äsja värvitud.

Sadolin Ambiance – Muuda oma kodu isikupäraseks

 

Esitleme 54 tooniga värvikollektsiooni Sadolin Ambiance. AkzoNobel kontserni ülemaailmse esteetikakeskuse spetsialistide loodud kollektsioon koosneb kolmest värvipaletist: neutraalsed- , aktsent- ja meeleolutoonid. Need inspireerivad ja üksteisega kokku sobituvad kollektsioonid aitavad kergemini ja mugavamalt värve valida. Hoolikalt koostatud värvikollektsioonid võimaldavad kodule hõlpsalt anda trendika välimuse, mis toob ühtaegu esile teie stiili ja isiksuse.

Proovige kõiki 54 tooni kasutades Sadolin Ambiance toonitestreid!

 

Sadolin Ambiance toonitester on värv, toon ja värvirull ühes kompaktses pakendis, millega saate värvitoone mugavalt oma koduseinal järele proovida. Värvitooni valik ei ole kunagi varem olnud nii lihtne! Toonitestrid on saadaval enamikes hästivarustatud ehitusmaterjalide kauplustes

Valige omale sobivaim toode Sadolin Ambiance valikust

Sadolin Ambiance seina- ja laevärvid on peaaegu lõhnatud, sisaldavad väga vähe või ei sisalda üldse lenduvaid orgaanilisi ühendeid (LOÜ), mis võivad põhjustada hingamisteede häireid või kahjustada keskkonda. Looge omale Sadolin Ambiance värvidega isikupärane kodu!

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...