Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Vannitoa värvimine on kiire ja taskukohane viis uue ilme loomiseks, mis meeldiks kogu perele.

Unistuste vannituba, mida te ei pea ootama

Miks ei ole vaja ilusa, spaad meenutava vannitoa eest varandust välja käia.

„Me soovime oma uues kodus vannituba kujundada, kuid hetkel meil ei ole raha põhjaliku remondi tegemiseks.”

Meie hiljutise uuringu kohaselt väidab viiendik inimestest, et vannitoa remontimine oli nende esmane prioriteet kodutunde loomisel, eritl pärast pingelist kolimist.

Ent uude koju kolimine võib hammustada eelarvest suure tüki, mistõttu jääb kulukateks renoveerimistöödeks vähe raha. Tegelikult välistas 38% küsitletutest pärast kolimist sisekujundaja palkamise, kuna nad ei saanud seda lihtsalt endale lubada.

Lahendus? Kaaluge värvi kasutamist kiire ja taskukohase viisina uue ilme loomiseks, mis meeldiks kogu perele. Meie Sadolini värviekspert Louise Tod selgitab, kuidas saavutada spaa-sarnast rahu ilma eelarvet lõhki ajamata.

Tehke põhjalik vaatlus oma uues kodus ja koostage loend, mis sisaldab ainult töid, mille tegemine on lihtne ja taskukohane.

1) Andke hinnang

Vaadake oma vannituba põhjalikult üle ja koostage loend, mis sisaldab ainult töid, mille tegemine on lihtne ja taskukohane.

2) Kuhu võiksite lisada värvi?

Kas teie vannitoas on kasutatud kahhelkive? Sellisel juhul kaaluge hoopis ereda värvilaigu lisamist lakke.

Hall on hetkel saavutamas vannitoa värvina üha suuremat populaarsust. Kahvatust tuvihallist sügavaima paehallini, see on lihtne viis rafineeritud hõngu lisamiseks oma värviskeemile.

3) Millised värvitoonid on hetkel trendikad?

Hall on hetkel saavutamas vannitoa värvina üha suuremat populaarsust.

Kahvatust tuvihallist sügavaima paehallini, see on see lihtne viis rafineeritud hõngu lisamiseks värviskeemile.

Millised värvid? R9.06.73, S0.05.65, SN.02.58 ja CN.02.38

Rohelise ja valge kombineerimine aitab tuua väiksesse vannituppa värske ja õhulise tunde, samal ajal kui meresinine omab rahustavat mõju ning aitab ühtlustada sobimatut värviskeemi.

4) Tehke panus julgetele varjunditele

Kui teie vannitoa kahhelpinnad on valged või neutraalsed, siis on teil suurepärane võimalus eksperimenteerida. Värvige ülejäänud seinapinnad julgetes värvitoonides, mida olete alati soovinud proovida.

Rohelise ja valge kombineerimine aitab tuua väiksesse vannituppa värske ja õhulise tunde, samal ajal kui meresinine omab rahustavat mõju ning aitab ühtlustada sobimatut värviskeemi.

Ärge unustage kollast. Kollase intensiivne varjund on täiuslik pimedatele vannitubadele ja peamine - tõstab koheselt ka teie meeleolu.

Millised värvid? K9.16.56, T1.23.63 ja F9.44.81

Tähtsaim näpunäide

Asendage ainult vanad või katkised plaadid alal, mis on otseses kokkupuutes veega. Nii toimides jääb rohkem seinapinda värvimiseks ja vähendate kulusid!

Ja ärge unustage küsida oma kohalikult Sadolini edasimüüjalt teavet meie hallituskindlate värvide valiku kohta, nagu nt Vatrum

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...