Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Kuldne värv on vabanemas oma vanamoodsast kuvandist, et lisada igale sisekujundusprojektile šikki ja väljapeetud olemust.

Tagasi minevikku koos ajatu kuldse tooniga

Lisa oma kodule glamuuri tipptasemel kuldsete värvitoonidega.

Pole vahet, kas kuldne meenutab sulle jõukaid, vanamoodsaid paleesid või hoopis tänapäevast Hollywoodi glamuuri... Üks on aga kindel - 21. sajandi disaini on tabanud tõeline kullapalavik.

Kodustes tingimustes kasutades tekitab kuldne värvitoon väljapeetud ning mõjuka tulemuse, samas kui tuhmid kollased alatoonid loovad meeliülendavat ja hubast atmosfääri. Kuldsel värvil on loomupärane omadus teisi ümbritsevaid toone võimendada ja peegeldada, mistõttu sobib see ideaalselt põnevatesse värviskeemidesse veelgi rohkem vürtsi lisama. Kasuta vasekarva matte toone ja valge ning kuldse kombinatsioone, mis annavad suurematele ruumidele värviküllase tulemuse ning lisavad samas ka sügavust. Või siis ammuta inspiratsiooni nüüdisaja arhitektidelt, kes ühendavad omavahel elavaid metalseid jooni koos neutraalsete pindade ja ruumidega ning loovad sellega kaasaegselt minimalistliku tulemuse. Ja kui soovid veel eriti modernset tulemust, siis kombineeri kuldkollaseid värvipaneele lumivalgete ja pehmete laimikarva toonidega. Ja et luua tavapärasele värviskeemile vahelduseks midagi veidi ootamatumat ja julgemat, siis võid sobitada rubiinpunast ja tumelillat koos tuhmistatud kuldsete toonidega ning sa ei pea pettuma.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...