Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Värv võib toimida väsinud vaimu kiire turgutajana ning aidata teil uuele päevale vastu minna ärksa ja tegusana.

Viis värvilist moodust rõõmsaks ärkamiseks oma uues kodus

Olete stressis? Need meeltülendavad värviskeemid aitavad teil end uueks alguseks valmis seada.

„Uude majja kolimine ja igapäevaelu võib mõnikord närvesööv olla. Kuidas saaksin kasutada värvi, et ennast uuesti energiaga täita?”

Kui leiate, et kolimine on närvesööv, siis te ei ole üksi – meie uuring tõi ilmsiks, et peaaegu pooled majaomanikud tundsid end pärast kolimist kurnatuna. Kui lisada sellele pingeline töö ja pereelu, pole mingi ime, et ihkame leida kodus meelerahu.

Värv võib toimida väsinud vaimu kiire turgutajana. Need viis magamistoa värviskeemi võivad aidata teil uuele päevale vastu minna ärksa ja tegusana.

Roheline väljendab täiuslikku tasakaalu, olles samaaegselt nii elav kui ka rahustav; värvige seinad särtsakates toonides, et ennast hommikul positiivse energiaga laadida

1) Toniseeriv roheline

Roheline väljendab täiuslikku tasakaalu, olles samaaegselt nii elav kui ka rahustav, mis teeb sellest täiusliku valiku magamistoa värviskeemile. Värvige seinad särtsakates toonides, et ennast hommikul positiivse energiaga laadida või valige merekarva toonid kirka, kuid kosutava ilme loomiseks.

Millised värvid?C7.04.83, H0.09.80 või K9.07.82

Lilla on üks kõige rahulikumatest toonidest värvispektris ning aitab kaasa lõõgastus- ja heaolutunde tekkimisele.

2) Rahustav lilla

Lilla on üks kõige rahulikumatest toonidest värvispektris, mis aitab kaasa lõõgastus- ja heaolutunde tekkimisele. Öeldakse, et see soodustab ka mediteerimist – mida te just vajaksite, et oma mõtted pärast pingelist kolimispäeva mujale viia.

Millised värvid? T1.08.79, Z9.10.60 või V0.06.80

Elav oranž garanteerib, et hüppate hommikul voodist välja. Pruunikaspunaseid ja vaskjaid varjundeid võib kasutada magamistoa värviskeemi pehmemas versioonis.

3) Ergutav oranž

Elav oranž garanteerib, et hüppate hommikul voodist välja. Eredad oranžid loovad vilka ja retroliku meeleolu ning toimivad intensiivsusest tulenevalt kõige paremini aktsentvärvidena. Kui soovite end ümbritseda oranžiga, võite magamistoa värviskeemi pehmemas versioonis kasutada pruunikaspunaseid ja vaskjaid varjundeid.

Millised värvid? D9.46.67, B6.20.50 või C6.22.61

Kollane paistab sageli pärast seinale kandmist eredamana kui värvikaardil, seega võib osutuda otstarbekaks kasutada magamistoa värviskeemis paari varjundi võrra heledamat värvitooni

4) Lustakas kollane

Päikesekollane magamistuba toob teie näole naeratuse kohe kui hommikul silmad avate. Kollane paistab sageli pärast seinale kandmist eredamana kui värvikaardil, seega võib osutuda otstarbekaks kasutada magamistoa värviskeemis paari varjundi võrra heledamat tooni, et vähendada värvi intensiivsust.

Millised värvid?G3.16.88, C7.05.82 või F6.24.83

Sinised toonid moodustavad karge, värske värviskeemi, mis mõjub ülimalt rahustavalt. Tegelikult on see nii rahustav, et võib aeglustada teie pulsisagedust, aidates teil pärast kiiret tööpäeva maha rahuneda.

5) Rahustav sinine

Sinised toonid moodustavad karge ja värske värviskeemi, mis mõjub ülimalt rahustavalt. Tegelikult on see nii rahustav, et võib aeglustada pulsisagedust, aidates teil pärast kiiret tööpäeva maha rahuneda ning ärgata reipa ja tegusana.

Millised värvid? T2.17.69, T2.32.55 või T1.23.63

Tähtsaim näpunäide

Lisamaks oma värviskeemi delikaatselt tujutõstvaid värve, valige seina alumisele poolele värv, mis tekitab ombre-efekti, hääbudes keskel valgeks.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...