Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Valige sisustuse taustaks neutraalne baasvärv.

Valige elutoale neutraalne baasvärv

Valige neutraalne baasvärv, mille taustal sisustuselemendid ilmekalt esile tõusevad.

Hele loodusvalge värvipalett võib olla täiuslikuks taustaks, mis aitab tõsta isikupärased detailid toas tähelepanu keskpunkti. "Nimetame seda väikeste rõõmude poeesiaks," räägib Ülemaailmse Esteetikakeskuse värvidisainer Willeke Jongejan. "Näeme, et inimeste elu- ja tarbimisviis on muutumas – selle asemel, et osta pidevalt uusi astu, ostame vähem ja paremaid."

Viimistlusega saab lisada uue dimensiooni

Neutraalsed baasvärvid aitavad esile tõsta toas olevaid objekte.

See äärmiselt minimalistlik värvipalett jätab teile siiski võimaluse mängida eri viimistlusvõimaluste ja materjalidega. "Sisustuselemente valides mõelge ka klaasi ja läikivate pindade peale," soovitab Willeke. Pildiraamid, klaasesemed ja muud läikivad objektid tõmbavad ruumis tähelepanu. Ruumi üldmuljet saate õdusamaks muuta ka looduslike materjalide ja värviliste mööbliesemete kasutamisega.

Hillitsetud elegants

Mahedad värvid rõhutavad tekstuure ja materjale.

"Selliste tagasihoidlike, diskreetsete interjööride kirjeldamiseks võib kasutada väljendit "hillitsetud disain"," ütleb Willeke. "Selline elegantne eri tekstuure, pindu ja loodusvalgeid toone kombineeriv ruum avaneb oma nüansirikkuses aja jooksul." Industriaalminimalismi mahedama variandina mõjub selline interjöör peaaegu nagu tühi lõuend, mida saate südamelähedaste sisustusdetailidega isikupärastada.

Ruum elamiseks

Arvestage värvimisel valgusega, mõeldes sellele, kuidas näevad värvilahendused välja päikesevalguses ja varjus.

Pidage meeles, et ruumi üldmulje peaks olema igas mõttes hele ja kerge. See peaks mõjuma tujutõstvalt ning peegeldama ja murdma valgust. Nii et sisustusdetaile valides võiksite kaaluda erisuguste pindade kasutamist, et rikastada ruumi põnevate, kompimismeelt hellitavate esemetega.

Mõistagi peab teie kodu peegeldama teie elukogemust ja mälestusi, aga üldmulje peaks olema siiski moodne, õhuline ja tulevikku vaatav. Ruumile tänapäevase nüansi lisamiseks võite seinale lisada elegantse tumedamas toonis aktsendi, kasutades näiteks Sadolin aasta värvi 2017, hallikassinist [Denim Drifti] (/et/varvi-detailid/s01050).

Leidke neutraalne baasvärv

Laadige alla Sadolin Visualizer, et vaadata, kuidas vaoshoitud värvipalett sobiks teie koju.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...