Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Ihkad rahu ja vaikust? "Hääletu revolutsiooni" värvitrend sisaldab pehmeid neutraalseid toone, mis sobivad hästi rahustava õhkkonna loomiseks meie kodudes.

Vajad hetke lõõgastumiseks? Ümbritse end pehmete toonidega

Kasuta õrnemaid värvitoone, et luua tõeliselt rahumeelne kodukeskkond

Kuna viibime maailmas, mis nõuab pidevalt meie tähelepanu, peaks olema vähemalt üks koht, kus saame lõõgastuda, end välja lülitada ja oma keha ning vaimu uue energiaga laadida. Ja see koht on meie kodu. Ja siin ongi ideaalne värviskeem, mis rahustab ja kosutab - ideaalne värvipalett loomulikest, suitsukarva neutraalsetest ja õrnematest valgetest toonidest.

See enesekindla, kuid samas vähenõudliku olemusega värvitrend keskendub ülipeenetele värvimuutustele ja toonivaheldustele, mis loovad mõjuva tulemuse. Alustuseks loo täiesti puhas valge baaskiht ning hakka sellele tasapisi väritooni andma - kõigepealt õrnad alustoonid, nagu kahvatu liivakarva toon, udune taevasinine või külmem kivihall toon. Üheskoos aitavad need neutraalsed toonid lisada soojust ja värvi, ilma et need ruumis liigselt domineerima hakkaksid. Tekstuuri mõttes lisa ka samades värvitoonides aksessuaare - näiteks vaipu või voodikatteid.

Kui töötad kahvatumas toonis värviskeemiga nagu see siin, siis valgus on õige atmosfääri loomisel sinu kõige tähtsam salarelv. Proovi hoida vähest ja pehmemat valgust, kasutades mitut madala võimsusega põrandalampi ja muudetava valgusvõimusega laevalgusteid. See stiil seisneb lihtsuses ja delikaatsuses, et tulemus oleks tagasihoidlik ja läbimõeldud - egod ja tundepuhangud tuleb seda trendi järgides mängust välja jätta!

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...