Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Proovige meie loomingulisi värvivalikuid, et jätta suurepärane esmamulje, kui teie uude koju saabuvad külalised.

Värvi kasutamine suurepärase esmamulje loomiseks

Kui olete põnevil, et näidata perele ja sõpradele oma uut kodu pärast kolimist, siis miks mitte kasutada sügava esmamulje avaldamiseks värvi.

„Kuidas kasutada värvi selliselt, et tekitada külalistes vau-elamus?”

Meie hiljutise uuringu kohaselt kinnitas peaaegu 50% uue kodu soetajatest, et nad mõtlesid pigem sellele, kuidas külalistele nende kodu kujundusskeem meeldib.

Iga kümnes tunnistas koguni, et nad väldiksid kellegi külla kutsumist, kui arvaksid, et nende kodu pole piisavalt heal tasemel.

Psühholoog ja värviekspert Ingrid Collins ütleb, et see on täiesti normaalne. Tegelikult on oma kodu üle uhkuse tundmise vajadus istutatud peaaegu meie kõigi ajudesse.

„Viis, kuidas me ennast oma kodus esitleme, samuti meie riietus edastavad vaevu hoomatavaid mitteverbaalseid signaale,” selgitab ta. „Inimolend on oma olemuselt hõimu liige ja me püüame avaldada oma välimusega teistele hõimuliikmetele muljet.”

Üks kindel viis jõulise ja kestva mulje loomiseks on kasutada kodus julgeid värve.

Värvi jõud

Väljaütlemata sõnumid mida meie kodud saadavad, omandavad veelgi suurema tähenduse, kui oleme äsja sisse kolinud. Soovime näidata oma sõpradele, et oleme teinud uue alguse ja oleme vallutamas maailma.

Üks kindel viis sügava ja kestva mulje loomiseks on kasutada julgeid värve. Kuid mõned värvid avaldavad suuremat muljet kui teised. Siin on viis julget valikut, mis käivitavad vau-faktori.

Punane on värvispektris kõige energilisem värv ja võib lisada ruumile soojuse ja külalislahkuse tunde.

1) Punane

Punane on värvispektris kõige energilisem värv ja võib lisada ruumile soojus ja külalislahkuse tunde. See mõjub eriti kutsuvalt küünlavalguses, mistõttu on see suurepärane valik söögiruumidesse.

Millised värvid? B7.43.31 või A0.24.35

Oranž pulbitseb vitaalsusest. Värvige sellega oma seinad, et luua tunne, milles kajastub õnnelik ja elavaloomuline kodu.

2) Oranž

Oranž pulbitseb vitaalsusest. Värvige sellega oma seinad, et luua tunne milles kajastub õnnelik ja elavaloomuline kodu. Eraldi kasutatuna võib see olla liiga intensiivne ning seetõttu proovige nüüdisaegse ilme loomiseks seda tooni mahendada, sobitades oranži täiendava sinisega.

Või valige mitmekülgsem varjund nagu vasekarva oranž. See näeb ka eraldi suurepärane välja ning lisab värviskeemile soojust, kui seda kasutada aktsentvärvina seintel.

Millised värvid? D1.58.49 koos toonidega R8.50.50, C6.22.61

Kuldsetest värvitoonidest nõrgub küllust, mistõttu on see täiuslik valik kui soovite ümbritseda oma külalisi luksusega.

3) Kuldne

Kuldsetest värvitoonidest nõrgub küllust, mistõttu on see täiuslik valik, kui soovite ümbritseda oma külalisi luksusega. Väike kogus võib teha imesid, seetõttu valige seintele kahvatumad varjundid, lisades glamuursust hoolikalt valitud kuldsete lisanditega.

Millised värvid? F5.15.79 või F6.07.82

Rikkalikud purpurpunased värvitoonid kiirgavad enesekindlust ja -väärikust, kuigi üldiselt toimivad need paremini aktsendina, kui kogu pinda katva värvina.

4) Purpurpunane

Kasutades värvimiseks sügavat purpurpunast, jätate alati meeldejääva mulje. Selle värvi rikkalikud toonid kiirgavad enesekindlust ja -väärikust. Intensiivsusest tulenevalt toimib see üldiselt paremini aktsendina kui kogu pinda katva värvina.

Millised värvid? W0.33.32, Z3.23.24 või W7.07.34

Sinakasroheline on trenditeadlike sisekujundajate valik. See mitmekülgne värvitoon toimib samahästi taustana nüüdisaegsetes värviskeemides, kui ka traditsioonilistes kodudes.

5) Sinakasroheline

Sinakasroheline on trenditeadlike sisekujundajate valik. See värvitoon on väga mitmekülgne, mis toimib samahästi taustana nii nüüdisaegsetes värviskeemides kui ka traditsioonilistes kodudes. See värv võib olenevalt valitud toonist mõjuda tumeda ja tujukana või heleda ja ergutavana.

Millised värvid? Q4.24.63, S0.09.30 või N7.31.40

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...