Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata

Uus visualiseerimisrakendus Sadolin Visualizer: vaata, jaga ja värvi


Õige värvivalik võib muuta sinu kodu ja enesetunnet ning seetõttu oleme Sadolini uue visualiseerimisrakendusega teinud ideaalse värvi valimise lihtsamaks ja lõbusamaks kui kunagi varem.

Visualization

Vaata

Meie uhiuue rakendusega saad ideaalse värvitooni leidmiseks proovida sadu erinevaid värve ning näed oma nutiseadmes reaalajas, kuidas koduseinte värvus muutub.

Kui oled tasuta rakenduse oma iPhone'i või Androidi seadmesse alla laadinud, skanni ruumi, mille soovid ümber kujundada. Seejärel saad valida ja katsetada värve reaalajarežiimis, aga võid ruumist salvestada ka pildi või video. Puuduta lihtsalt ekraanil kohta, mida soovid värvida ning proovi mitmesuguseid toone, et vaadata, milline võiks sinu tuba välja näha.

Colour Player

Rakenduse nutika värvivalimisfunktsiooniga "Valija" saad ammutada inspiratsiooni ümbritsevast maailmast. Sobivaks värvilahenduseks võivad anda mõtteid nii lemmikmaalid kui ka värvilised diivanipadjad. Kui oled leidnud meeldiva värvi, jäädvustab rakendus selle ning leiab kohe ligilähedase värvi mida näed reaalajas ekraanil oma toa seinu katvat. Valikuid on lõputu hulk!

Home screen

Jaga

Kui tunned, et õiget värvi on keeruline valida, saad oma valikud salvestada ning neid sõprade ja perekonnaga jagada. Seda on lihtne teha ning sõbrad ja pereliikmed saavad ka ise kätt proovida ning sulle omaenda värvisoovitused tagasi saata. Kui soovid aga kuulda professionaali arvamust, võid oma ideid jagada asjatundjaga, et saada individuaalseid nõuandeid.

Product

Värvi

Kui oled leidnud endale ideaalse värvitooni, saad Sadolini visualiseerimisrakenduse abil hõlpsalt ja kiiresti asuda oma ideid teoks tegema. Rakenduse kaudu saad leida sobiva värvi ja otsida üles poe, kus seda müüakse.

Meie siin Sadolinis usume, et värvid võivad oluliselt mõjutada inimeste emotsioone, seetõttu soovime, et saaksid seinte värvilahenduse rahulikult ja põhjalikult läbi mõelda. Aga loomulikult on värvide kombineerimine ka lõbus mäng!

Laadi alla uus rakendus Sadolin Visualizer ning uks imelisse värvide maailma on alati lahti!

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...