Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata

Tutvustame aasta värvi 2017

Denim Drift, aasta värv 2017, sobib igasse kodusse imehästi.

Aasta värvi otsimisel koostasime paleti sinistest toonidest, mille hulgast saate valida just teile ja teie elustiilile sobiva värvivarjundi.

Denim Drift sobib sellesse paletti suurepäraselt. See mõjub loomulikult ja rahustavalt ning eri värvitoonidega kombineerides avaldub selle värvi mitmekülgsus, nii et saate seda kasutada kodus eri meeleolude loomiseks.

Ülemaailmne kokkutulek

CF17 colour trend reasearch 3A

Igal aastal kutsub meie Ülemaailmne Esteetikakeskus kokku disainieksperte kogu maailmast. Mitme päeva jooksul räägitakse suundumustest ja värvivalikutest sisekujunduses, arhitektuuris ja moes ning samuti üldisematest sotsiaalsetest muutustest.

Selle unikaalse mõttevahetuse käigus leitakse teema, mis kätkeb kõige paremini hetke meeleolu ja seda peegeldav värvitrend.

Uued perspektiivid

Aasta värv Denim Drift on nii mitmekülgne, et sobib iga stiiliga.

Aasta 2017 üldine teema "Elu uues valguses" keskendus sellele, kuidas kogu maailmas hakatakse üha enam hindama ja ümber mõtestama igapäevaelu, mis võib tunduda küll argine, kuid on samas nii oluline.

Järjest rohkem pööratakse tähelepanu tasakaalu leidmisele, olgu see siis tasakaal töö ja kodu, looduslike ja tehislike valikute või era- ja ühiselu vahel.

Seepärast oli sinine meie jaoks loomulik valik. See on värv, mis meid igapäevaselt ümbritseb, alates taevasinast kuni meie garderoobis olevate riieteni.

Sinine sobib kõigile

Sinine on igapäevane värv, mis loob magamistuppa rahuliku ja loomuliku tunde.

"Mulle meeldib, kuidas see teema tõstab esile argipäeva," kiidab Ülemaailmse Esteetikakeskuse direktor Heleen van Gent. "See on midagi, mis läheb kõigile korda."

"Meie valitud värvitoon on niihästi teksa- kui ka kuningliku sameti värv. See on ka oma olemuselt väga kaunis ja värske. See on värv, mis paneb igaühe ennast hästi tundma ja seepärast sobib see suurepäraselt meie 2017. aasta teemaga."

Millised värvid? [S0.10.50] (https://eeesad.preview.deco-columbus.com/et/varvi-detailid/s01050)

Tähtsaim näpunäide

Kuidas valitud värv seintel välja hakkab nägema? Vaata ja katseta aasta värvi [Sadolin Visualizer] (visualizer.sadolin.ee) abil.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...