Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Saage tuttavaks värvigurudest disainiekspertidega, kes ennustavad värvitrende, mis mõjutavad meie kodukaunistamise viise.

Tutvuge meie värvitrendide meeskonnaga

Ütle tere meie värvigurudest disainiekspertidele.

Sadolini südames asub meie värvi- ja trendiennustuse meeskond ehk Globaalne Esteetikakeskus. Juba alates 1992. aastast on Esteetikakeskus Sadolinile värvikontseptsioone loonud ja värvitrendide arenguid ennustanud.

Meeskonna jäägitu kirg värvide ja toonide vastu, tähelepanelik silm trendides ning terane disainitaju teeb neist asendamatud abilised tulevaste värvitrendide ennustamisel. Igal aastal teevad nad koostööd nii meie oma inimeste kui ka majaväliste ekspertidega, et prognoosida täpselt eesoleva aasta viit olulisemat värvitrendi ja nendega kaasnevaid värvitoonide palette. Kusjuures kõik värvitrendid ja -paletid, mida siit veebilehelt leida võid, on samuti koostanud seesama Esteetikakeskuse meeskond.

Globaalne Esteetikakeskus kasutab oma laialdasi värvialaseid teadmisi, et inspireerida, nõu anda ja kaasa rääkida disainiküsimustes. Samuti on tänu neile olemas paljud kasulikud tööriistad, mis aitavad sul värvi valida - alates inspiratsioonifotodest ja lõpetades kauplustes olevate värvilehvikutega.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...