Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Värvide valimine spektri tumedamast otsast on kiire ja lihtne viis oma uuele kodule isikupära lisamiseks - rafineeritud ilme loomine ilma disaineri hinnasildita.

Tumedad värvitrendid uuele elegantsele kodule

Avaldame parimad valikud seikluslikele kolijatele, kes söandavad teha panuse tumedatele toonidele.

„Sooviksin väljuda oma mugavustsoonist ja katsetada oma uues kodus särtsakamat värviskeemi.”

Meie hiljutise uuringu kohaselt saavad 31% kolijatest oma uue kodu kujundamiseks inspiratsiooni moe- ja stiilitrendidest.

Kes soovivad proovida midagi uut ja erinevat sisekujunduses, näitame tumedate ja tujukate varjunditega kaasnevaid võimalusi ning arvestatavat stiilimomenti.

Kodukujundamisel on tumedamate värvitoonide kasutamine lihtne ja taskukohane viis lisada oma värviskeemile rafineeritud hõngu. Piisab ka väikesest kogusest, eriti, kui värvite aktsentseina.

Vaadake meie stiilsete värvide soovitusi ja avastage, mida Sadolin saab elegantse ilme saavutamisel teie heaks teha.

Ametüstpunane sein lisab värviskeemile koheheselt kirglikkust ja toimib hästi suuremates ruumides, näiteks elutoad.

1) Ametüstpunane

Purpurpunase rikkalik varjund on mitmekülgsem kui oskate arvata. Ametüstpunane sein lisab värviskeemile koheselt kirglikkust ning toimib hästi suuremates ruumides, näiteks elutoad. Rabava efekti loomiseks rikastage seda veel täiendavate värvitoonidega nagu samblarohelised, intensiivsed kollased ja ka teatud punase ja sinise varjundid.

Millised värvid? U6.27.18, V2.43.30, K9.16.56, F2.35.75

Tumehall muudab mis tahes ruumi ilme luksuslikumaks. Retsessiivse värvina ei torka hall silma, mis teeb sellest täiusliku alternatiivi valgele või kreemjale taustale.

2) Tormihall

Tumehall muudab mis tahes ruumi ilme luksuslikumaks. Retsessiivse värvina ei torka hall silma, mis teeb sellest täiusliku alternatiivi valgele või kreemjale taustale.

Millised värvid? S0.10.50, S1.09.41, S0.09.30

Sügav, punasest läbikumav šokolaadilaadne varjund lisab uuele kodule piisavalt dramaatilisust

3) Sügavpunane

Sügav, punasest läbikumav šokolaadilaadne varjund lisab piisavalt dramaatilisust, mistõttu tuleks seda kasutada mõõdukalt. Sobitage see oma värviskeemis koos kargete valgete seinte või puitdetailidega ning oletegi loonud oma magamistoas romantilise meeleolu.

Millised värvid?Z3.23.24, Z9.19.20, W2.14.25

Sinakasroheline on rahulik värvitoon, mida võite kasutada peaaegu kõikjal oma uues kodus.

4) Sinakasroheline

Sinakasroheline on väga rahulik värv, mida võite kasutada peaaegu kõikjal oma kodus. Rahustava efekti loomiseks tasakaalustage seda värvitooni mündirohelisega. Julgema valiku puhul kasutage sinepikollast.

Milised värvid? P8.50.31, S9.30.40, F2.40.60, Q6.09.81

Smaragdroheline on pimestav värvitoon, mida seostatakse traditsiooniliselt luksusega. Avaldage muljet, sobitades seda sametiste siniste ja kuldsete toonidega

5) Smaragdroheline

Smaragdroheline on pimestav värvitoon, mida seostatakse traditsiooniliselt luksusega. Seetõttu sobitage elegantse söögitoa värviskeemis koos neutraalsete toonidega või kui olete valmis julgemateks sammudeks, tooge see esile sametiste siniste ja kuldsete toonide foonil.

Millised värvid? Q2.49.25, Q1.31.49, S6.54.34, E0.27.60

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...