Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Peaaegu veerand inimestest arvavad, et neil on kodu kujundamisel hea maitse. Aga tervikliku kujunduslahenduse loomiseks heast maitsest alati ei piisa.

Tuhmidele seintele saate värvi abil anda uue, disainerliku ilme

Palusime sisekujundajal jagada häid nõuandeid ja nippe, mis aitavad teil luua professionaalse sisekujunduse.

"Usun, et mul on disaini peale silma ja kätt, kuid tahaksin luua tõeliselt professionaalse sisekujunduse. Kas saate mulle mõningaid nippe jagada?”

AkzoNobeli uuringu kohaselt arvavad peaaegu veerand inimestest, et neil on kodukujunduses hea maitse. Kuid tervikliku kujunduslahenduse loomiseks heast maitsest alati ei piisa.

Sisekujundaja Rebecca Davies jagab häid nõuandeid ja nippe, mis aitavad teil luua professionaalset sisekujundust.

Hea kontseptsioon on nagu hea retsept – järgige seda ja te ei eksi. Leidke mõni foto või fotokomplekt, mida kujunduslahenduse valikul aluseks võtta.

1. Mõelge välja kontseptsioon

Hea kontseptsioon on nagu hea retsept – järgige seda ja te ei eksi. Leidke mõni foto või fotokomplekt, mille saate oma kujunduslahenduse aluseks võtta. See võib olla mõni pilt sisustusajakirjast või ka näiteks teie lemmikrestorani või mõne ägeda hotelli foto.

Põhiline on, et teie ideefoto sisaldab õiges tasakaalus värvi, tekstuuri ja vormi, millest saate siis oma kujunduslahenduses võimalikult täpselt lähtuda. Mida tugevam on kontseptsioon, seda parem on lõpptulemus.

Otsige värve, kangaid ja mööblit, mis sobivad teie ideefotodel olevate varjundite, vormide ja viimistlusega.

2.Leidke täiuslikud värvid

Leidke värvid, kangad ja mööbel, mis vastavad teie ideefotodel olevatele värvitoonidele, vormidele ja viimistlusele. Sadolin veebisait on hea koht, kust alustada ja kauplusesse värvi ostma minnes võiksite ideefotod kaasa võtta, et saaksite valida täpselt õige tooni.

Ideaalse värvi leiate lähima Sadolini edasimüüja juurest, kus spetsialistid segavad teie jaoks värvi täpselt teie ideefotol olevas toonis.

Jälgige, et värvid oleksid õiges proportsioonis ideefotol olevatega.

Inspiratsioonitahvel on nagu valmistoa makett. Siin saate näha, kuidas kõik värvid ja viimistlusmaterjalid kokku sobivad, et anda toale enne lõpliku kujundusotsuse tegemist veel viimast lihvi.

3. Tehke inspiratsioonitahvel

Inspiratsioonitahvel on nagu valmistoa makett. Siin saate näha, kuidas kõik värvid ja viimistlusmaterjalid kokku sobivad, et anda toale enne lõpliku kujundusotsuse tegemist veel viimast lihvi.

Inspiratsioonitahvel peab kindlasti sisaldama värviproove ja kanganäidiseid, põhiliste aksessuaaride fotosid ning mis tahes kasutatava puitmaterjali, keraamiliste plaatide ja muu materjali näidiseid.

Te ei ole ikka veel kindel? [Sadolin Visualizer] abil saate hetkega ettekujutuse sellest, kuidas värv teie seintel välja hakkab nägema.

Te ei tea, kui palju värvi osta? Sadolini värvikalkulaatori abil saate välja arvutada täpse värvikoguse seinte optimaalseks katmiseks.

4. Ostke värv

Kui jääte oma värvilahendusega igati rahule on aeg sammud poodi seada.

Te ei tea, kui palju värvi osta? Sadolin värvikalkulaatori abil saate välja arvutada täpse värvikoguse seinte optimaalseks katmiseks.

Seinad on kogu teie kujunduslahendusele taustaks ning professionaalse tulemuse saamiseks piisab tihti õigest värvivalikust ja heast maalritööst.

5. Nüüd saate käised üles käärida ja tööga alustada

See on parim osa tööst, sest nüüd näete, kuidas kogu kavandamise vaev ennast ära tasub. Ärge unustage disainerlikku lõppviimistlust - hoolikalt valitud valgustus ja värsked lilled.

Pöörake kõige rohkem tähelepanu seintele, ükskõik, kas palkate maalri või teete töö ise ära. Seinad on ju kogu kujunduslahendusele taustaks ning vahel piisabki professionaalse tulemuse saavutamiseks õigest värvivalikust ja heast maalritööst.

Tähtsaim näpunäide

Et te valitud kujundusest kõrvale ei kalduks, lõigake ideefotod välja ja kinnitage need seinale või tahvlile, et need oleksid remondi ajal teil kogu aeg silma all.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...