Inspiratsioon
Hea teid näha!
Muul juhul logige sisse e-posti teel.
Tere tulemast Sadolini
Muul juhul logige sisse e-posti teel.
Tingimused
Registreerimine on lõppenud
Registreerimine õnnestus, palun logige sisse
Registration complete
Unustasid oma salasõna
Palun sisesta oma e-maili aadress
Salasõna on muudetud
Salasõna on edukalt muudetud.
Taotluse saadetud
Kohandatud inspiratsiooni saamiseks täitke allpool 3 küsimust
Kustutage konto
Tillukesed jalad, väike jalajälg: lapse- ja keskkonnasõbralikud lastetoalahendused
Nende nõuannete abil saate vähendada oma pisipere ökojalajälge.
"Kuidas kujundada lastetuba, mis oleks ühtlasi nii keskkonnasõbralik kui ka stiilne?"
Rohelise mõtteviisiga vanemad mõtlevad tihti ka sellele, kuidas nende beebi mõjutab keskkonda. Milliseid mähkmeid kasutada? Milliseid mänguasju osta? Ja kuidas kujundada lastetuba nii, et see ei kahjustaks ei last ega looduskeskkonda?
Üle poole meie uuringus küsitletud vanematest ütlesid, et kontrollivad enne sisustusmaterjali ostmist, kas see on lapsele ohutu. Kuid nendest vanematest peaaegu kolmveerand pidas lastetoakujunduse puhul tähtsaks ka maitsekust.
Siit leiate nõuandeid selle kohta, kuidas luua oma beebile stiilne keskkonna- ja tervisesõbralik tuba.
1. Valige veepõhine värv
Üks kõige tähtsamaid asju, mis aitab tagada, et lastetuba oleks nii teie lapse kui ka keskkonna jaoks sõbralik, on valida veepõhine värv, mis sisaldab vähe lenduvaid orgaanilisi ühendeid, mida seostatakse keskkonda kahjustava naftakeemiatööstusega.
Nagu kõik Sadolini sisevärvid, on ka Bindo 10 veepõhine, nii et saate endale lihtsa vaevaga leida täpselt soovitud tooni keskkonnasõbraliku madala toksiinisisaldusega värvi.
Nagu värvimise puhul alati, tuleks beebi toa värvimine lõpetada paar nädalat enne sissekolimist, et värvilõhn jõuaks täielikult kaduda.
Millised tooted?
[Bindo 7] (/et/tooted/bindo-7), [Bindo 10] (/et/tooted/bindo-10), [Bindo 20] (/et/tooted/bindo-20)
2. Ostke värvi ainult niipalju kui vaja
Meie internetikalkulaatori abil on lihtne välja arvutada vajamineva värvi kogus. Kokkuhoidliku värvikasutusega saate niihästi säästa raha kui ka anda oma panuse planeedi kaitsmisse.
Kui teil aga siiski jääb värvi üle, säilitage seda õigetes tingimustes järgmise kasutuskorra jaoks, vältides värvi sattumist otsese päikesevalguse või külmakraadide kätte või andke see ära kellelegi, kes seda vajab. Ärge kallake seda valamust alla ega visake prügikasti.
3. Looge ajatu ruum
Beebi tuba ei jää igavesti beebi toaks. Kujundades lastetoa, mis kasvab koos lapsega, hoiate pikemas perspektiivis raha kokku ning väldite mööbli ja mänguasjade äraviskamist.
Enne sisustama asumist mõelge, kas üks või teine mööbliese sobiks ka suurema lapse tuppa. Näiteks mähkimislaua ostmise asemel kinnitage kummutile mähkimismatt. Nii saate lapse kasvades mati eemaldada ja kasutada kummutipealset mänguasjade ja raamatute hoidmiseks.
4. Eelistage taaskasutust
Enne kui lähete uut mööblit ostma, mõelge, kas ehk saab kasutada mõnd olemas olevat mööblieset. Kas teil kogub kusagil tolmu vana raamaturiiul või kummut? Tõmmake talle kaks värvikihti peale ja sellest mööblitükist võib saada teie lastetoa staar.
Uue elu saab anda ka muudele asjadele peale mööbli. Puitkaste, vanu riidekirste ja pildiraame saab uue värvikihi abil stiilselt värskendada.
5. Äratage endas kunstnik
Selle asemel, et palgata kunstnik või osta lapse toa kaunistamiseks lelusid, võtke parem ise pintsel kätte ja looge mõni kunstiteos.
See annab teile võimaluse kasutada nutikalt ära järelejäänud värv. Samas piirate tarbimist ja ühtlasi muudate ka lastetoa omanäoliseks, tegemata liiga oma rahakotile või keskkonnale.
Millised värvid?
[Q7.15.76] (/et/varvi-detailid/q71576)
[A8.07.78] (/et/varvi-detailid/a80778)
[J8.12.80] (/et/varvi-detailid/j81280)
Tähtsaim näpunäide
Kasutage nii ustel, puitdetailidel kui ka seintel veepõhist värvi, et teie lastetuba oleks võimalikult tervise- ja keskkonnasõbralik.