Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Meie uuringust selgus, et üle 17% värsketest lapsevanematest seab beebi jaoks sisse ühe nurga oma magamistoast.

Teil pole lastetoa jaoks ruumi? Looge lapsele õdus nurgake ükskõik millisesse tuppa

Anname nõu, kuidas luua oma lapsele kena nurgake, ilma et peaksite ruumikama eluaseme muretsema.

“Meil sünnib paari kuu pärast laps, ent meil pole piisavalt ruumi eraldi lastetoa jaoks. Kuidas saaksime beebi jaoks sisse seada tema oma nurgakese, ilma et peaksime kolima?”

Last oodates võib pesapunumise soov olla väga suur. Ent oma beebile mõnusa koha loomiseks ei pea te kolima suuremasse korterisse või majja ega isegi tervet tuba remontima hakkama.

Meie uuringud on näidanud, et rohkem kui 17% värsketest vanematest, kellel on vähe ruumi, seab lapse jaoks sisse ühe nurga oma magamistoast. Üks kümnest vanemast, kellel juba on lapsed, laseb lastel tuba jagada.

Kas vajate abi? Meie nutikad kujundusnõuanded aitavad teil luua oma beebile armsa nurgakese:

Jõulised horisontaalsed triibud rohelise eri varjundites on ajatu valik ning sobivad hästi igas vanuses poistele ja tüdrukutele.

Toa jagamine õe või vennaga

Kui teie beebi hakkab jagama tuba vanema õe või vennaga, andke toale erinevate värvide ja mustrite abil ajatu ilme, mis meeldib mõlemale.

Rohelise eri varjundites jõulised horisontaaltriibud on ajatu valik ning sobivad hästi igas vanuses poistele ja tüdrukutele. Erksad mitmevärvilised triibud sobivad ideaalselt veidi vanematele lastele.

Teise võimalusena võite toas eri mustrite ja värvide abil luua selgelt piiritletud magamistsoonid. Mõned pastelltoonides täpid teevad beebi nurga huvitavamaks ega eruta pisikest liialt. Mudilastele või suurematele lastele sobivad eredamad värvid.

Millised värvid?

[N9.10.70] (/et/varvi-detailid/n91070)
[H3.04.72] (/et/varvi-detailid/h30472)
[M6.05.84] (/et/varvi-detailid/m60584)

Kui olete lapsevoodile koha välja valinud, eraldage beebi nurk ülejäänud toast täiendvärvide abil.

Andke beebi nurgale värvidega õdus ilme

Kui elate väikses korteris, on teil magamistoas ehk mõni kasutamata sopike, kuhu saate beebi jaoks sisse seada hubase magamisnurga.

Esmalt tühjendage oma magamistuba kõigest ülearusest, et saaksite täpselt hinnata, mida teil on vaja teha. Kas voodi saab vastu seina lükata? Kas ehk saab põrandal seisvad kapid asendada seinariiulitega?

Kui olete lapsevoodile koha välja valinud, eraldage beebi nurk ülejäänud toast täiendvärvide abil.

Hea nipp on kasutada täiskasvanute magamisalal mõnd sooja neutraalset tooni, näiteks beeži ja lapsevoodi juures selle erksat täiendvärvi. Lavendlililla on varjundiküllane värvitoon, mis mõjub lapsele rahustavalt ning lisab toale elegantsi.

Ühtlasema üldmulje loomiseks värvige seinariiulid beebinurgaga ühte värvi.

Millised värvid?

[F1.14.84] (/et/varvi-detailid/f11484)

Ühtse ilme saamiseks värvige riiulid ja kapid beebi nurgaga kokkusobivat värvi. Võimaluse korral valige vastupidav ja kergesti puhastatav värv, millelt on lihtne plekke eemaldada.

Nutikad lahendused asjade hoidmiseks

Kui teil on ruumi vähe, peate kodus iga sopikese ära kasutama, seega ostke uut mööblit nii vähe kui võimalik.

Eraldi mähkimislaua ostmise asemel mõelge, kas saaksite selleks otstarbeks kohandada mõne olemasoleva kapi- või kummutipealse, paigutades sinna kinnitatava mähkimismati.

Ühtse ilme saamiseks värvige riiulid ja kapid beebi nurgaga kokkusobivat värvi. Võimaluse korral valige vastupidav ja kergesti puhastatav värv, millelt on plekke lihtne eemaldada.

Millised värvid?

[E4.54.65] (/et/varvi-detailid/e45465)
[K9.60.43] (/et/varvi-detailid/k96043)

Tähtsaim näpunäide

Kui te pole kindel, millist värvitooni valida, laadige oma nutiseadmesse [Sadolini Visualizer] (http://visualizer.sadolin.ee/index.php?lang=et) äpp. Selle rakenduse abil saate kohe näha, kuidas teie tuba uute värvidega välja näeks.

Hoidke oma telefoni või tahvelarvutit lihtsalt selle seina vastas, mida soovite värvida, valige Sadolini värvipaletist mõni toon ja puudutage ekraani.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...