Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Sobiva seinavärvivalikuga saate kiiresti ja lihtsalt luua õdusa ja meeldiva söögitoa, mille üle külaliste ees uhkust tunda.

Seitse vaimustavat värviideed söögitoa jaoks, millega külalistele muljet avaldada

Katsetage meie stiilseid värvilahendusi ja muutke söögitoa seinad pilkupüüdvaks.

“Meile meeldib sõpru külla kutsuda ja kostitada neid õhtusöögiga, aga meie söögitoa värv on veidi igav. Kas oskate soovitada häid värvilahendusi, millega külalistele muljet avaldada?”

AkzoNobel uuringust selgus, et peaaegu veerand inimestest tunnevad oma igava sisekujunduse pärast sellist piinlikkust, et nad isegi ei soovi koju külalisi kutsuda.

Aga ärge laske luitunul seinavärvil oma seltsielu rikkuda. Sobiva värvivalikuga saate kiiresti ja lihtsalt luua õdusa ja meeldiva söögitoa, mille üle külaliste ees uhkust tunda.

Siit leiate mõned värvikad nõuanded seinavärvi abil vau-efekti loomiseks, ükskõik kas teil on eraldi söögituba või sööginurk avatud elutoas.

Soojad ja säravad kullatoonid, nagu Kuldne Ooker F1.34.58, sobivad imehästi söögituppa õdusa meeleolu loomiseks.

1. Kuldne kuma

Soojad ja säravad kullatoonid, nagu ookri toonid, sobivad imehästi söögituppa õdusa meeleolu loomiseks. Sellest värvitoonist, milles on suurepäraselt tasakaalustatud elegants ja õdusus, kiirgab rõõmu ja positiivset energiat. Kasutage seda värvi aktsentseinal, et täita ruum soojusega või kombineerige seda tugeva kontrasti loomiseks muude kollase ja oranži varjunditega, nagu merevaigu- või nartsissikollane või terrakota.

Ruužiroosa lisab tinahallidele seintele ja moodsale mööblile erksust. Õrnad ja mahedad roosad toonid lisavad ruumile soojust ja intiimsust, mida tasakaalustab rahulik ja neutraalne hall.

2. Õdus ja moodne

Üks lihtsamaid viise hubase söögitoa loomiseks on valida värvid spektri soojemast osast. Soojad toonid loovad toas mõnusa õhkkonna, mõjudes seejuures rahustavalt. Siin lisab ruužiroosa tinahallidele seintele ja moodsale mööblile erksust. Õrnad ja mahedad roosad toonid lisavad ruumile soojust ja intiimsust, mida tasakaalustab rahulik ja neutraalne hall.

Kui sobitate kokku luksuslikud lillad ja sügavpunased toonid, saate suursuguselt küllusliku söögitoa. Efektse fookuse loomiseks kasutage seintel mõnd ploomililla varjundit ja lisage vaarikapunaseid aktsente.

3. Suured ootused

Kui sobitate kokku luksuslikud lillad ja sügavpunased toonid, saate suursuguselt küllusliku söögitoa. Efektse fookuse loomiseks kasutage seintel mõnd ploomililla varjundit ja lisage pilkupüüdva, kuid maitseka kontrasti loomiseks vaarikapunaseid aktsente. Luksuslikku muljet saab veelgi rõhutada sobivate aksessuaaridega, nagu kuldsed küünlajalad ja sametpadjad.

Kena ja romantilise söögitoa loomiseks võite ammutada inspiratsiooni romantilisest Prantsuse maamajastiilist. Kombineerige jahe, klassikaline hall mõne pastelse lillaga, näiteks kannikese- või sirelilillaga.

4. Kui kena!

Kena ja klassikalise söögitoa loomiseks võite saada inspiratsiooni romantilisest Prantsuse maamajastiilist. Kombineerige jahe ja klassikaline hall toon mõne pastelse lillaga, näiteks sirelilillaga. Täiendage seda tüünet värvilahendust klassikalise mööbli ja rustikaalsete aksessuaaridega, nagu nikerdatud seljatoega toolid ja linane laudlina.

Pilkupüüdva voogava efekti loomiseks on sügavpruun ja ookerkollane sobitatud kokku kahvatumate värvitoonidega. See on hea võimalus muuta söögituba põnevamaks, eriti kui ruum on väike.

5. Seintele kuldne kuma

Kas unistate söögitoast, mis paneks külalised ahhetama? Üks lihtsamaid viise kiire efekti saavutamiseks on kasutada värvilist aktsentseina. Siin on sügavpruun ja ookerkollane sobitatud kokku kahvatumate värvitoonidega, mille tulemuseks on pilkupüüdev voogav efekt. See on hea võimalus muuta söögituba põnevamaks, eriti kui ruum on väike.

Kui söögitsoon on osa suuremast avatud ruumist, võiksite kaaluda selle piiritlemist julge ja efektse värvivalikuga.

6. Piiritlege söögitsoon

Kui söögitsoon on osa suuremast avatud ruumist, võiksite kaaluda selle piiritlemist julge ja efektse värvivalikuga. Valige üks värv kogu ruumi jaoks ja rõhutage söögitsooni horisontaalsete triipudega. Moodsa ilme loomiseks jätke triipude ääred ähmaseks ja valige kontrastsed värvid, mis annab lõbusa tulemuse.

Elurõõmus korallitoon kerge oranži varjundiga mõjub reipalt ja rõõmsalt ning annab söögitoale energiat ilma liigselt domineerimata.

7. Korallrahu

Kui teie söögituba ei ole mitte ainult pidulikeks õhtusöökideks, vaid ka igapäevaste söögikordade tarbeks, tuleks valida universaalne värvilahendus, mis sobib nii argi- kui ka pidupäevaks. Elurõõmus korallitoon kerge oranži varjundiga mõjub reipalt ja rõõmsalt ning täidab söögitoa energiaga, seejuures liigselt domineerimata. See värv sobib suurepäraselt pidevalt kasutuses olevasse söögituppa!

Tähtsaim näpunäide

Te pole ikka veel kindel, millist värvi valida? Sadolin Visualizer abil näete kohe, kuidas värvitud tuba välja hakkab nägema. Saate vaadata valmislahendust, ilma et peaksite enne isegi värvi ostma.

Seda on nii lihtne kasutada. Suunake oma nutitelefon või tahvelarvuti lihtsalt seinale, mida soovite värvida, valige soovitud värvitoonid ja puudutage vastavat seina.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...