Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Lõbus ja flirtiv magamistoakujundus ei tähenda tingimata lilli ja pitse. Meie romantilised ja moodsad kujundusideed aitavad teil oma magamistuba põnevamaks muuta.

Seitse värvikava, millega magamistoale särtsu lisada

Lõbus ja flirtiv magamistoakujundus ei tähenda tingimata lilli ja pitse. Meie romantilised kujundusideed aitavad teil oma magamistuba põnevamaks muuta.

“Meie magamistoa seinad on igavad ja neid oleks vaja värskendada. Palume värvinõu, kuidas toale veidi vürtsi lisada.”

Olete oma magamistoast tüdinud? Te pole ainus. AkzoNobeli uuringu järgi peavad üle 60% inimestest oma magamistoa praegust värviskeemi igavaks, kuid see ei pea nii jääma!

Sadolin värvieksperdid jagavad teiega romantilisi värviideid, mille abil magamistuba pilkupüüdvaks muuta.

Mahedamad punased või roosad toonid, millest aimub maapõuepruuni või marjatoone, lasevad silmal puhata ja mõjuvad elegantsemalt.

1. Pehmed punased toonid koos neutraalsetega

Pilkupüüdvast punasest õhkub kirge ja emotsioone, kuid kui selle kasutamisega magamistoas liialdada, võib see mõjuda meeltele liialt stimuleerivalt. Mahedamad punased või roosad toonid, millest aimub maapõuepruuni või marjatoone, lasevad silmal puhata ja mõjuvad elegantsemalt. Ükskõik millise varjundi te valite, pääseb juba väike laik punast värvi ruumis esile. Seega kasutage punast tagasihoidlikult aktsentvärvina koos kreemjate valgete toonidega, mis aitavad punase intensiivsust mahendada.

Millised värvid?

[B5.14.62] (/et/varvi-detailid/b51462)
[AN.02.81] (/et/varvi-detailid/an0281)

Romantilise ja moodsa magamistoa saate, kui värvite seinad rikkalikku vasetooni või kahvatukuldseks.

2. Metallitoonid

Romantilise ja moodsa magamistoa saate, kui värvite seinad rikkalikku vasetooni või kahvatukuldseks. Rõõmsat oranži või maapõuetoone sisaldavad vasetoonid lisavad toale soojust, eriti kui see on pimedavõitu. Sädelev kuldne võib olla väga meeldiv ja pretensioonitu värv, mida on lihtne teiste toonidega kombineerida. Elegantse lõppmulje loomiseks täiendage seda värvikava sumeda valgustusega.

Millised värvid?

[F2.40.60] (/et/varvi-detailid/f24060)
[F0.25.60] (/et/varvi-detailid/f02560)

Ruužiroosa ja terashalli kombineerimine on nutikas viis lisada toale armsust, ilma et tulemus jääks liiga suhkrune.

3. Hall ja ruužiroosa

Ruužiroosa ja terashalli kombineerimine on nutikas viis lisada toale armsust, ilma et tulemus jääks liiga suhkrune. Tinahalli ja pastellroosa kontrastiga saate anda toale küpse ja täiskasvanuliku ilme. Kui soovite lõbusamat ja urbanistliku meeleoluga tuba, sobitage kokku kahvatuhall ja mõni erkroosa toon.

Millised värvid?

[B6.20.50] (/et/varvi-detailid/b62050)
[SN.02.77] (/et/varvi-detailid/sn0277)
[A3.03.82] (/et/varvi-detailid/a30382)

Mahedad, uinutavad sinised toonid on magamistoas populaarne valik ja selleks on ka põhjust: rahustav ja optimistlik sinine aitab uinuda ja lõõgastuda ning alandab vererõhku.

4. Sinine ja ookerkollane

Mahedad, uinutavad sinised toonid on magamistoas populaarne valik ja selleks on ka põhjust: rahustav ja optimistlik sinine aitab uinuda ja lõõgastuda ning alandab vererõhku. Kui soovite klassikaliselt sinist värvikava veidi originaalsemaks muuta, valige mõni tumedam sinine ja sobitage see kokku ookerkollasega. Tihti kardetakse tumedamate toonidega eksperimenteerida, kuid tulemus jääb suurepärane. Magamistuba on piisavalt privaatne ruum, kus mõnda uut kujunduslahendust katsetada.

Millised värvid?

[F6.55.54] (/et/varvi-detailid/f65554)
[Q2.49.25] (/et/varvi-detailid/q24925)

Väga lihtne võimalus magamistoa romantiliseks muutmiseks on valida mahedad ja õrnad toonid, mis mõjuvad peenelt ja tasakaalustatult.

5. Hall ja sirelililla

Väga lihtne võimalus magamistoa romantiliseks muutmiseks on valida mahedad ja õrnad toonid, mis mõjuvad peenelt ja tasakaalustatult. Taustavärvina on lihtne alustada helehallist, millele sireli- või lavendlilillasid aktsente lisades saate värske ja ajatult elegantse magamistoa. Peeglite ja valgustpeegeldavate aksessuaaride abil saate värviskeemi õhulisust veelgi rõhutada.

Millised värvid?

[Y6.08.34] (/et/varvi-detailid/y60834)
[ZN.00.87] (/et/varvi-detailid/zn0087)
[SN.02.67] (/et/varvi-detailid/sn0267)

Maheda ja unistava värviskeemi loomisel ärge unustage neutraalseid toone. Kahvatute toonide palett, mis sisaldab ka sooje maapõuetoone, annab toale elegantselt romantilise ilme.

6. Kahvatu ja huvitav

Maheda ja unistava värviskeemi loomisel ärge unustage neutraalseid toone. Kahvatute toonide palett, mis sisaldab ka sooje maapõuetoone, annab toale elegantselt romantilise ilme. Moodsa tulemuse saamiseks kasutage eri varjundeid ja tasakaalustage üldmuljet säravvalge laega.

Millised värvid?

[F2.04.74] (/et/varvi-detailid/f20474)
[G4.05.80] (/et/varvi-detailid/g40580)
[ON.00.87] (/et/varvi-detailid/on0087)

Tumelillade toonide kasutamisega saate jäljendada boutique-hotelli luksust. Tumelilla on pretensioonikas ja võib mõjuda süngelt ning seda tuleb kasutada osavalt, kuid koos õige täiendvärviga võib see mõjuda uskumatult hubaselt.

7. Tumelilla palett

Tumelillade toonide kasutamisega saate jäljendada boutique-hotelli luksust. Tumelilla on pretensioonikas ja võib mõjuda süngelt. Seda tooni tuleb kasutada osavalt, kuid koos õige täiendvärviga võib ta mõjuda uskumatult hubaselt. Sobitage ploomilillad varjundid kokku mõne kahvatuma lillaga ja kasutage tasakaalustamiseks neutraalset värvi tekstiile.

Millised värvid?

[Z3.23.24] (/et/varvi-detailid/z32324)
[W2.14.25] (/et/varvi-detailid/w21425)

Tähtsaim näpunäide

Magamistoa intiimsemaks muutmiseks valige värvid spektri soojemast osast. Soojad toonid toovad seinad lähemale ja aitavad luua õdusa meeleoluga ruumi, kus on mõnus kallima kaissu pugeda.

Te pole vel kindel, milliseid värve valida? Laadige alla Sadolin Visualizer ja saate kohe vaadata, kuidas tuba valmiskujul välja näeb.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...