Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata

Sadolin Aasta Värvi sobitamine soojade looduslike toonidega

Oleme loonud neli lihtsasti kasutatavat paletti, et aidata teil oma kodu värskendada Sadolin 2021. Aasta Värviga Brave Ground. Siin on mõned valmis värvikombinatsioonid, et inspireerida teid toone kombineerima.

Soe loomulik neutraalne Sadolin Aasta Värv 2021 on ideaalne koos teiste toonidega kombineerimiseks. See toetav ja tasakaalustav toon laseb teistel varjunditel särada ning harmoneerub suurepäraselt meie rahustava paleti maalähedaste toonidega.

Need lisavarjundid – pehmed pruunid, hallid ja neutraalsed toonid – aitavad ruumis luua ühtsustunnet ning viia kokku mistahes interjööri erinevad elemendid. Rahustav palett pehmendab nüüdisaegse ruumi tugevaid jooni ja annab traditsioonilistele ruumidele peene moodsa ilme, aidates luua sooja ning külalislahke atmosfääri igasse ruumi.

Siin on neli lihtsat ideed Brave Ground tooni kasutamiseks nende rahustavate kombinatsioonidega.

  1. Pehmete naturaalsete toonidega harmooniline magamistuba

Rahustavad toonid töötavad koos loomulikult, nii et eri toone on lihtne ühendada, et luua sidus ruum. Siin on pehme pruuniga värvitud seinad kaetud Sadolin Aasta Värviga Brave Ground, et luua nutikas ja hubane magamistuba. Kaar, mis on samuti värvitud Brave Groundiga, lisab loovust ja määrab nutikalt tualettlaua ala. Saage teada, kuidas seda värvimistehnikat omandada, vaadates videot "Kuidas värvida kaart".

Mis toonid?

E7.10.53

E4.10.40

  1. Proovige kahetoonilist seina kutsuva elutoa jaoks, kus inimesed tahavad kokku tulla ja ideid jagada

Rahustavate toonidega poolitatud värviefekti loomine annab teile võimaluse mängida huvitavate värvikombinatsioonidega ning luua sooja ja külalislahke ruumi. Siin on Sadolin Aasta Värviga Brave Ground värvitud seinad saanud terrakota tooni alumise piiri. Värviskeem rõhutab ruumi kõrgust ning loob targa ja peene fooni sajandi keskpaiga mööbli eklektilisele kollektsioonile. 

Mis toonid?

E7.10.53
D9.19.42

  1. TKasutage maalähedasi toone, et luua köök, kuhu sõbrad ja pere tahavad koguneda

Soe loomulik toon Brave Ground on suurepärane valik köögikappide jaoks, kuna näeb paljude muude värvide ja materjalidega hea välja. Siin raamib see naturaalsest puidust riiuleid ning vask-, klaas- ja keraamiliste aksessuaaride kogu, et luua nutikas ning taktiilne nüüdisaegne köök.

Mis toonid?

E7.10.53
EN.01.81
E0.04.67
E5.15.25

  1. Looge rahustavate toonide abil ideid sütitav ruum

Rahustav palett annab teile vabaduse kombineerida värve, teades, et need sobivad kokku. Siin loovad Brave Groundiga värvitud geomeetrilised kujundid ja muud soojad harmoneeruvad toonid graafilise ning visuaalselt ergutava kabineti seina. 

Mis toonid?

E7.10.53
D9.19.42
F1.04.56
E4.10.40
EN.01.81


 

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...