Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata

Sadolin Aasta Värvi sobitamine looduslähedaste siniste ja roheliste toonidega

Kasutage seinte värskendamiseks Sadolin Aasta Värv 2021 Brave Ground tooni ja üht meie kergesti kasutatavat värvikollektsiooni. Maalähedase värvipaleti sinised, rohelised ja hallid sobivad hästi kokku ning loovad hubase ühenduse välismaailmaga.

Brave Ground, Sadolin Aasta Värv 2021, on soe looduslik neutraalne värv, mis loob tugeva põhja mistahes interjöörile. See toetav ja tasakaalustav värv on kui muld, savi ja kivi ehk see, millest maa on valmistatud, muutes isegi linnakodu osaks loodusest.

Brave Ground on ka värv, mis laseb teistel toonidel särada, ning toimib hästi maalähedase värvipaleti sinise, halli ja rohelisega. Koos loovad need toonid rahustava, kosutava emotsiooni, mis on silmale ilus ning töötab nii modernses kui ka traditsioonilises keskkonnas.

Ükskõik, kas kasutate ühte või lasete loomingu valla seintele kujundeid maalides, see palett annab igale ruumile värske uue ilme. Siin on neli lihtsat ja inspireerivat viisi selle kasutamiseks.

  1. Rahustava magamistoa jaoks ühendage maa, mere ja taeva värvid

Ühendage oma magamistuba rohelisi ja helesiniseid toone kasutades loodusega. Täiustage efekti, lisades natuke Sadolin Aasta Värvi Brave Ground. Siin täiustavad välimust värvitud aknaluugid ja sobituvad padjad, samuti looduslik vitstest valmistatud tool. 

Mis toonid?

E7.10.53
N1.09.46
S2.18.28

  1. Tooge modernsesse elutuppa värskust

Maalähedast tooni Brave Ground koos pehme rohelisega loob elutoa, mis oleks kui otse loodusest. Koos toataimede, looduslike materjalide ja botaaniliste piltidega moodustab see moodsa ilme, mis toob värskust igasse siseruumi.

Mis toonid?

E7.10.53
J5.03.71
T3.04.12

  1. Taevasinine loob söögitoas tunde, nagu einestaks vabas õhus

Värvige helesinise seina peale tumesinine ruut ja raamige see Sadolin Aasta Värviga Brave Ground, et luua akna efekt. Need värsked ja rahustavad värvid loovad õhulise tunde igasse söögituppa ning koos lopsaka roheluse ja looduslike materjalidega annab see teile tunde nagu sööksite õues.

Mis toonid?

E7.10.53
T0.10.70
T4.16.56

  1. Värvige lastetuppa looduslikku tooni triibud

Ühendage lastetoas stiilsus lihtsusega, kattes seinad maalähedaste värvitoonidega: helesinise, kahvaturohelise ja Sadolin Aasta Värviga Brave Ground. Eri laiusega triipude loomine lisab põneva efekti ja võimaldab igale alale erineva varjundi anda. See rahustav ja loominguline ilme toimib igas toas, nii väikeses kui ka suures. Saage teada, kuidas seda värvimistehnikat omandada, vaadates videot Kuidas maalida triipe.

Mis toonid?

E7.10.53
J5.03.71
T0.10.70

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...