Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata

Sadolin Aasta Värvi sobitamine julgete roosade ja punastega

Aitamaks teil seinu uusima moe järgi kujundada, oleme kokku pannud neli lihtsasti kasutatavat värvikollektsiooni, mille keskmes on Sadolin Aasta Värv Brave Ground. Väljendusrikka paleti ilusad punased ja roosad aitavad teil ruumis isikupära näidata ning loomingulisuse vallandada

Sadolin Aasta Värv 2021 on soe looduslik neutraalne värv, mis laseb teistel toonidel särada. See toetab ja tasakaalustab suurepäraselt meie väljendusrikkaid toone – lihtsasti kasutatavat paletti, mille oleme loonud teie seinte kujundamiseks.

Väljendusrikka värvipaleti erksavärvilised roosad ja punased kombineerituna sama tooni õrnemate varjunditega sobivad suurepäraselt koju elavuse ning elujõu lisamiseks. See ergutav ja üllatav palett sisaldab värvilaike, mida hoiavad koos neutraalsed toonid.

Ükskõik, kas värvite aktsentseina või katsetate mõne meie lihtsa värvimistehnikaga, need väljendusrikkad värvid aitavad teil ruumis oma isiksust näidata ning luua efektse ja trendika ilme, mis sobib mistahes sisustusega.

Siin on neli lihtsat ja inspireerivat ideed Sadolin Aasta Värvi Brave Ground kasutamiseks väljendusrikaste värvidega.

  1. Magamistoa sein graafiliseks

Olge oma magamistoa seintega loov, sidudes pastellroosa ja natuke Brave Groundi julge punase tooniga geomeetriliste ringidega. See on ideaalne viis, kuidas end päeva alguses optimistliku ja inspireerituna tundma panna.

Mis toonid?

E7.10.53
A5.33.39
B8.38.44

  1. Kasutage elutoas kahetoonilist värviefekti

Kandes õrnroosale triibu Sadolin Aasta Värvi Brave Ground, loob see elutoale omanäolise ja efektse väljanägemise, mis sobib hästi nii siledatele kui ka paneelitud seintele. Julgemat roosat ja punast värvi aksessuaarid lisavad toale energiat.

Mis toonid?

E7.10.53

C0.10.60

  1. Lisage köögile kaared

Lihtsa kaare värvimine, mis on seinavärvist mõned toonid tumedam, on tõhus viis ruumis asuvate fookuspunktide (nt ukseava) esiletõstmiseks. Saage teada, kuidas seda värvimistehnikat omandada, vaadates videot Kuidas värvida kaart. Loomingulise ja värvika köögi saamiseks valige ukseavale julge kontrastne värvitoon – näiteks siin näidatud erkpunane – ja lisage kahetooniline sein, kasutades värvi Brave Ground ning heledamat tooni.

Mis toonid?

E7.10.53

C0.10.60
AN.02.77
D5.10.65
B8.38.44

  1. Olge loov kabineti toonide valikul

Väljendusrikaste toonide kasutamine tähendab teistmoodi mõtlemist. Siin on säravroosat, mille taustal on Sadolin Aasta Värv 2021 kasutatud avatud ruumis lõbusa ja funktsionaalse tööruumi määratlemiseks. Heledates toonides aksessuaarid täiendavad ilmet.

Mis toonid?

E7.10.53
A5.33.39

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...