Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata

Sadolin Aasta Värv 2020 Tranquil Dawn värvipalettide kasutamine kodu kujundamisel

Tutvuge Tranquil Dawni mitmekülgsusega ja leidke oma toa jaoks sobivaim värvipalett

Igal aastal selgitavad Sadolini värviasjatundjad koostöös rahvusvaheliste kujundusspetsialistidega välja, millised on uued üleilmseid suundumused, mis meie kõigi elusid lähemas tulevikus kujundavad. Tehtud analüüsi alusel valime välja uue aasta värvi ja selle täiendvärvide komplekti.

Üha heitlikumaks ja digitaalsemaks muutuvas maailmas võtab võimust soov olla hoolivam ja otsida sügavamat tähendust. Sadolin Aasta Värv Tranquil Dawn peegeldab oma rahuliku ja selge ilmega neid meeleolusid täiuslikult.

See on võrratult mitmekülgne toon, mille mõju muutub olenevalt kasutatavast värviskeemist. Koostasime neli Tranquil Dawnist lähtuvat mõjusat värvipaletti, mille erinevate meeleolude seast leiab endale sobiva igaüks. Sellest juhendist saate teada, kuidas kasutada värvi Tranquil Dawn oma kodus ning valida värvipalett, mis peegeldab teie stiili kõige paremini.

Hooliv kodu: kerge ja õhuline värvipalett köögi jaoks 

Selles köögis loob pehmete neutraalsete ja kahvatute pastelsete toonide kombinatsioon lõõgastava ja kutsuva ruumi. Täiendvärvid nagu Sadolin Aasta Värv 2020 Tranquil Dawn, pehme kreemjas toon ja Sadolin Aasta Värv 2019 Spiced Honey moodustavad meeldiva ja tervikliku värvilahenduse.

Mõnusa üldilme täiendamiseks lisage lopsakaid toataimi ja käsitööna valmistatud keraamikat.

 • G4.05.81
 • DN.03.86
 • J5.03.71
 • E4.22.49

Mänguline kodu: elavailmelise värvipaletiga energiline lastetuba

sadolin-colour-futures-aasta-varv-manguline-kodu-lastetuba-inspiratsioon-eesti-42.jpg

Selles hoogsas ja ruumikas magamistoas valitseb julge ja mänguline värvilahendus, milles on kombineeritud päikesekollane sein ja pehme halli triibutusega kõrvalsein rütmi muutva graafilise efekti saavutamiseks. Aasta värvi 2020 Tranquil Dawniga on värvitud toekas piirjoon, mis määratleb aknaala. Valge mööbel, soe puit ja selged looduslikud tekstiilid annavad üldilmele viimase lihvi.

 • F9.44.69
 • Q5.04.72
 • J5.03.71

Tähendusrikas kodu: vaoshoitud täiendvärvides magamistoa tagasihoidlik luksus 
 

sadolin-colour-futures-aasta-varv-tahendusrikas-kodu-magamistuba-inspiratsioon-eesti-58.jpg

Selles meeleolukalt kaunis magamistoas on kõik toodud tagasi lihtsate põhiväärtuste juurde. Seinad ja lagi on värvitud aukartust äratavalt inspireerivaks tumehalliks ja aknasüvendi toob esile Sadolin Aasta Värv 2020 Tranquil Dawn. Ukse elegantne helehall värv muudab kogu värvilahenduse tõeliselt ajatuks.

Minimalistlik mööbel, küllusliku tekstuuriga tekid ja mõnusad linased kangad annavad lihtsale ja rahulikule stiilile viimase lihvi.

 • T3.04.12
 • J5.03.71
 • S4.04.62

Loov kodu: uudishimuliku ja loova õhkkonna värvilahendus elutoas
 

sadolin-colour-futures-aasta-varv-loominguline-kodu-elutuba-inspiratsioon-eesti-39.jpg

See soe värvilahendus hajutab külluslikke ja intensiivseid toone nagu pruunikaspunast ja metsarohelist heledamate varjunditega nagu Aasta Värv 2020 Tranquil Dawn, mida kasutatakse külgnevatel seintel ja aknaalkoovides, saavutades hellalt rahustava mõju.

Luksuslik samet, taimemustrid ja veidrad vanaaegsed esemed aitavad luua mõjusa ja õdusa ruumi.

 • Z9.19.20
 • J5.03.71
Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...