Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Sadolini visualiseerimisrakenduse Visualizer abil saate julgemaid värve enne ostmist katsetada.

Originaalsed lastetoaideed rutiinsetest värvidest tüdinud vanematele

Need viis originaalset värvilahendust aitavad beebi tuba põnevamaks muuta

“Me ei taha oma lapse tuppa tavalist roosat ja sinist, aga me ei oska kusagilt alustada. Kas oskate soovitada mõnd huvitavat alternatiivi?”

Lastetuba pakub suurepärase võimaluse mängulisteks kujunduslahendusteks ja värvimängudest on väga hea alustada.

Meie eksperdid on valinud viis inspireerivat värvikombinatsiooni, mis kindlasti päästavad valla teie loovuse.

Soojad ja särtsakad tsitrusevärvid mõjuvad jahedate neutraalsete toonide taustal uskumatult efektselt. Kujutlege mahlast sidrunikollast, kiivirohelist, apelsinioranži või veriapelsinipunast.

Tsitrusepillerkaar

Soojad ja särtsakad tsitrusevärvid mõjuvad jahedate neutraalsete toonide tausta uskumatult efektselt. Kujutlege mahlast sidrunikollast, kiivirohelist, apelsinioranži või veriapelsinipunast.

Isegi väike annus neid erksaid värve aitab luua energiast pulbitseva meeleolu, mis sobib hästi sellele väikesele inimesele, kes selles toas elama hakkab.

Kui te pole varem kujunduses erksaid värve kasutanud, saate enne ostmist [Sadolini Visualizer] (http://visualizer.sadolin.ee/index.php?lang=et) abil katsetada, kas värvid sobivad. Rakendus annab teile kohe ettekujutuse, kuidas värvitud tuba välja hakka nägema ja seda on tõesti lihtne kasutada. Hoidke oma telefoni või tahvelarvutit lihtsalt seina vastas, mida soovite värvida, valige Sadolin värvipaletist mõni toon ja puudutage ekraani. Näete kohe, kuidas see värv teie seinal välja näeb.

Millised värvid?
[H2.16.85] (/et/varvi-detailid/h21685)
[G3.26.85] (/et/varvi-detailid/g32685)

Miks mitte värvida seinad roheliseks ja lagi siniseks, et matkida looduse värve?

Inspiratsioon loodusest

Eksite, kui arvate, et sinine ja roheline kokku ei sobi. Rohuroheline ja taevasinine koos ei moodusta mitte ainult suurepärast loodusest inspireeritud värvipaletti, vaid on ka rahustavad toonid, mis loovad teie lapse tuppa tüüne meeleolu.

Need värvid moodustavad kauni kontrasti – sinine on avaruse ja vabaduse värv, millele roheline lisab sügavust ja soojust.

Miks mitte värvida seinad roheliseks ja lagi siniseks, et matkida looduse värve?

Millised värvid?
[J0.41.71] (/et/varvi-detailid/j04171)
[R8.50.50] (/et/varvi-detailid/r85050)
[S0.10.50] (/et/varvi-detailid/s01050)

Tüdrukut ootavad vanemad valivad tihti kujundusvärviks roosa, aga kui soovite omanäolisemat tuba, sobitage ereroosa kokku türkiissinisega.

Roosa kohtub türkiissinisega

Tüdruku tuba värvitakse tihti roosaks, aga kui soovite omanäolisemat tuba, sobitage ereroosa kokku türkiissinisega. See võib tunduda julge kombinatsioonina, kuid kui neid värve kasutada mõõdukalt, on need üllatavalt kenad.

Šikima ilme saamiseks sobitage kokku smaragdroheline ja mõni maheroosa toon, näiteks ruuži- või vanaroosa. Kui soovite jõulisemat kujundust, värvige seinad ja lagi samblaroheliseks ning üks sein säravroosaks, näiteks fuksia- või orhideevärvi.

Millised värvid?
[K9.60.43] (/et/varvi-detailid/k96043)
[Q1.31.49] (/et/varvi-detailid/q13149)
[A7.19.60] (/et/varvi-detailid/a71960)
[A8.39.35] (/et/varvi-detailid/a83935)

Lisage reipale ja säravale meresinisele suurlinlikku ilmet, kombineerides seda sooja, varjundiga rohelisega.

Moodne suurlinlik värvilahendus

Lisage reipale ja säravale meresinisele suurlinlikku ilmet, kombineerides seda sooja hallikasrohelisega. See moodne värvikombinatsioon sobib suurepäraselt vanematele, kes veel ei tea, kas sünnib poiss või tüdruk. Samuti on see suurepärane kombinatsioon neile, kes soovivad luua ajatu lastetoa.

Meeldiva ja samas ajatu ilme saate, kui sobitate sellise värvigamma kokku naturaalsetes toonides, näiteks pruuni ja valge mööbliga.

Millised värvid?
[H3.04.72] (/et/varvi-detailid/h30472)
[M8.19.72] (/et/varvi-detailid/m81972)

Andke pastelltoonidele moodne ilme, sobitades neid kokku maheda pruuniga. Pastelltoone valides mõelge kommivärvidele: maheroosa, sidrunikollane, mustikasinine.

Karamellkomm

Andke pastelltoonidele moodne ilme, sobitades neid kokku maheda pruuniga. Pastelltoone valides mõelge kommivärvidele: maheroosa, sidrunikollane, mustikasinine. Üksi võivad sellised toonid mõjuda liiga suhkruselt, ent kui need on paaris mõne sooja neutraalse tooniga, nagu moka-, šokolaadi- või latepruun, mõjuvad need moodsalt ja elegantselt.

Karamellised pastelltoonid sobivad suurepäraselt kokku ka valge ja sooja puidutooni, näiteks tammega.

Millised värvid?
[A0.05.75] (/et/varvi-detailid/a00575)
[E9.11.74] (/et/varvi-detailid/e91174)

Tähtsaim näpunäide

Kui teil on värvitooni leidmisega raskusi, mõelge esmalt välja mõni teema, mis teie lastetuppa sobiks – siis tuleb värvivalik iseenesest. Näiteks metsateemaga sobib roheline, rannateemaga sinine ja kollane.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...