Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata
Peaaegu 40% inimestest valivad neutraalse seinavärvi. Nende hulgas on nii tulihingelisi säravvalgete seinte austajaid kui ka neid, kes lihtsalt ei julge katsetada mõnd pilkupüüdvamat tooni.

Neutraalne ei tähenda tingimata kreemikat. Avastage uusi neutraalseid toone.

Tagasihoidlik ei tarvitse olla igav. Avastage uusi vaimustavaid neutraalseid toone.

“Seinad vajavad ülevärvimist ning kreemikas värv, mida ma tavaliselt olen kasutanud, tundub veidi igav. Kas elegantne ja neutraalne värvilahendus saab olla ka põnev?”

AkzoNobeli hiljutise uuringu järgi valivad peaaegu 40% inimestest neutraalse seinavärvi. Nende hulgas on nii tulihingelisi säravvalgete seinte austajaid kui ka neid, kes lihtsalt ei julge katsetada mõnd pilkupüüdvamat tooni.

Vaoshoitud seinavärv ei tarvitse olla igav. Tutvustame teile mõningaid uuemaid neutraalseid toone. Unustage kreemikad seinad!

Jahedamad ja kirkamad neutraalsed toonid sobivad suurepäraselt saginat täis köökidesse, kus need aitavad säilitada rahu ka siis, kui temperatuur tõuseb.

1. Neutraalsed toonid köögis

Jahedamad ja kirkamad neutraalsed toonid sobivad suurepäraselt saginat täis köökidesse, kus need aitavad säilitada rahu ka siis, kui temperatuur tõuseb. Siin on kirgas kahvatuhall sobitatud kokku türkiissiniste kappidega ja tulemuseks on moodne köök, mis mõjub värskelt ja jahedalt. Hallikaspruun aktsentsein lisab ruumile soojust ja teeb selle suuremaks.

Millised värvid?

[Q8.04.83] (/et/varvi-detailid/q80483)
[D5.05.45] (/et/varvi-detailid/d50545)

Õppimisruum peaks võrdselt ergutama ja rahustama. Tasakaalu aitab säilitada rahulik ja neutraalne taust, millele on lisatud soojemaid aktsente.

2. Neutraalsed toonid õppimisruumis

Õppimisruum peaks võrdselt ergutama ja rahustama. Tasakaalu aitab säilitada rahulik ja neutraalne taust, millele on lisatud soojemaid aktsente. Valige seinte jaoks särav portselanivalge või hele kirgas kivihall ning valige mõni soe neutraalne toon, näiteks maheroosa või punakaspruun ja andke sellega uus elu mõnele unustatud detailile, nagu see aknalaud.

Millised värvid?

[D7.03.85] (/et/varvi-detailid/d70385)
[SN.02.67] (/et/varvi-detailid/sn0267)

Elegantse neutraalsetes toonides värvipaletiga saate muuta esiku mittemidagiütlevast ruumist tõeliseks pilgupüüdjaks.

3. Neutraalsed toonid esikus

Elegantse neutraalsetes toonides värvipaletiga saate muuta esiku mittemidagiütlevast ruumist tõeliseks pilgupüüdjaks. Siin on pruunikashallid seinad sobitatud kokku kreemikasvalge lae ja julgete mustade detailidega ning tulemuseks on vaoshoitud ja õdus ruum.

Millised värvid?

[F4.07.76] (/et/varvi-detailid/f40776)
[GN.01.88] (/et/varvi-detailid/gn0188)

Söakamad kujundajad võiksid magamistoas põneva, aga õdusa meeleolu loomiseks proovida neutraalse värvi tumedamaid varjundeid.

4. Neutraalsed toonid magamistoas

Neutraalne värv ei pea olema kahvatu ja igav. Julgemad sisekujundajad võiksid magamistoas põneva meeleolu loomiseks proovida neutraalse värvi tumedamaid varjundeid. Valige näiteks lihtne tumehall või tindisinine ning tasakaalustage seda säravvalgete põrandaliistude ja detailidega.

Millised värvid?

[S0.20.21] (/et/varvi-detailid/s02021)

Avatud ruumi saate muuta soojemaks loodusest inspireeritud värvikombinatsioonidega.

5. Neutraalsed toonid avatud ruumis

Lisage avatud ruumile soojust loodusest inspireeritud värvikombinatsioonidega. Valige sügavad maapõuetoonid, nagu seepia- või punakaspruun, ooker või tormihall. Suure ruumi põnevamaks muutmiseks võiksite seda elavdada, värvides näiteks akna ümbruse teist värvi või luues kontrastset värvi aktsentseina.

Millised värvid?

[LN.02.77] (/et/varvi-detailid/ln0277)
[G0.11.31] (/et/varvi-detailid/g01131)
[HN.02.77] (/et/varvi-detailid/hn0277)

Siin on kõige tähtsam valida varjundirohked ja sooneutraalsed toonid, mida saab sisustusaksessuaaridega hõlpsasti põnevamaks muuta.

6. Neutraalsed toonid jagatud ruumis

Siin on kõige tähtsam valida varjundirohked ja sooneutraalsed toonid, mida saab sisustusaksessuaaridega hõlpsasti põnevamaks muuta. Hea valik on retropastelsed toonid, nagu sinepikollane või oliiviroheline, mis mõjuvad elegantselt, kuid ei hakka liialt domineerima.

Millised värvid?

[F4.10.70] (/et/varvi-detailid/f41070)
[F8.18.76] (/et/varvi-detailid/f81876)
[H9.09.69] (/et/varvi-detailid/h90969)

Tähtsaim näpunäide

Tahate näha, kuidas selline neutraalne värvikava teie kodus välja näeks? Sadolin Visualizeriga saate katsetada erinevaid värvikombinatsioone, enne kui lähete värvi ostma.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Toonide laaadimine, palun oota...