Proovi Sadolin Visualizer-it

Lae tasuta rakendus alla ja proovi värvitoone visualiseerida sainale
Vaata

Neli viisi köögile uue ilme andmiseks värviga Tranquil Dawn

Kas kaalute köögi uuendamist? Vaadake, kuidas anda sadolin Aasta Värv 2020 Tranquil Dawni abil köögile neli eri ilmet

Sügavama tähenduse leidmise püüdlustes otsime vastuseid ja mugavustunnet kaaslastelt, ühinedes sõprade ja lähedastega, et hoida ja süvendada väärtuslikke sidemeid. Sageli toimub see köögis, iga kodu tegelikus südames. Ilmutage selles ruumis oma individuaalsust ja eripära. Lihtsaim on seda teha uue värviga. Ammutage inspiratsiooni meie neljast värvipaletist, mille keskmes on Sadolin Aasta Värv 2020 Tranquil Dawn.

1. Nautige soojas hallis toonis looduslikku kööki

Helehall värv loob toiduvalmistamisele ja lähedastega vestlemisele lõõgastava tausta. See on mitmekülgne värvitoon ja kui rikastada seda soojemate varjunditega, õhkab see ruumi rauget soojust. Selle saavutamiseks lisage korallroosat värvi kergelemente ja aksessuaare.

Betoonist lauaplaatide tööstusliku ilme pehmendamiseks kasutage kappide värvimisel kerget ja õhulist Tranquil Dawni. Värelevrohelised toataimed lisavad värske energiavoo. Mõned sobivalt paigutatud klaaspurgid ja vaasid rahustavad ja korrastavad õhkkonda, luues lõdvestunud üldilme.

Kas soovite leida pindadega sobivad värvitoonid? Laadige juba täna alla rakendus Sadolin Visualizer ja vaadake, kuidas teie lemmikvärvid köögis ellu ärkavad.

Millised värvid?

T5.03.76
J5.03.71

2. Kujundage heledavärviline rõõmus köök

sadolin-colour-futures-aasta-varv-manguline-kodu-kook-inspiratsioon-eesti-7.jpg


Muutke oma köök lõbusate ja julgete värvide abil kohaks, kus kõik olla tahavad. Tumeoranž aktsentsein on taust, mis sütitab iga söömaaja energia- ja elusädemega.

Kasutage poolitusefekti loominguliselt ja värvige riiulid seina ülemise kolmandikuga sama tooni kahvaturoosaks, et värvide üleminek oleks sujuv. Raamige see Tranquil Dawni vertikaaltriibuga, mis mõjub värelust tasakaalustavalt.

Valige seintega sobivad köögitarvikud ja saavutate trendika popkunstilaadse efekti.

Millised värvid?

J5.03.71 
C6.49.48 
B7.06.78 

3. Looge Tranquil Dawni abil rahulik minimalistlik köök

sadolin-colour-futures-aasta-varv-tahendusrikas-kodu-kook-inspiratsioon-eesti-8.jpg


Looge sarnaseid toone kombineerides rahuliku kulgemise meeleolu. Värvige kõige suurem pinnaosa jaheda halli tooniga, mis on Tranquil Dawni taevarohelisele hõngule ilusaks täienduseks.

Ühtlustage riiulite ja kappide ilme, värvides mõlemad elegantse mattviimistlusega tuhkjalt süsihalliks.

Peeneilmeline hoolikalt läbimõeldud minimalistlik köök. Puhta ja lihtsa üldmulje saavutamiseks dekoreerige üksnes vajalike esemetega ja soojuse lisamiseks kasutage puittekstuure.

Kas vajate abi toonide sobitamisel? Tellige juba täna Sadolin värvitester. See saadetakse teile mugavalt meilipostkasti ja see võimaldab hõlpsalt kontrollida, millised värvid omavahel kõige paremini kokku sobivad.

Millised värvid?

J5.03.71
NN.01.54
T3.04.12

4. Väljendage loomingulise köögiga oma kulinaarset võimekust

sadolin-colour-futures-aasta-varv-loominguline-kodu-kook-inspiratsioon-eesti-9.jpg


Värv on lihtsaim ja säästlikuim alternatiiv pritsmekaitseplaadile ning Sadolin Easycare vastupidav ja pestav värvkate võimaldab iga uue pleki hõlpsalt maha pühkida, hoides pindade värvkatte kaua kvaliteetsena.

Valige ruumi aktsendiks külluslik oliivroheline. Selle looduslik jume viib teid tagasi lihtsate aegade juurde. Raamige sellega toidu valmistamiseks kasutatav tööala. Ülejäänud sein värvige Tranquil Dawniga, et muuta ruum õhuliseks ja lootusrikkaks.

Rustikaalse motiivi võimendamiseks paigutage valitud kohtadesse keraamikat, puitesemeid ja käsitööna valmistatud klaaskanne. Esitlege oma kokanduskirge, asetades ahvatlevatele alustele äsja valminud road.

Millised värvid?

J5.03.71
F1.35.35

Ärge muretsege heledate värvide puhtana püsimise pärast lastetoas, sest selle eest hoolitseb Sadolin EasyCare. Vaadake, kuidas luua lastetoas sobiv meeleolu Sadolin Aasta Värv 2020 värvipalettidega.

Laadi Sadolin Visualizeri rakendus tasuta alla
Andmete toomine, palun oodake...